GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
ویرا تحت تاثیر عملکرد آرتتا قرار گرفته است

ویرا تحت تاثیر عملکرد آرتتا قرار گرفته است

مترجم:Moshtagh Laghaei 30

میکل آرتتا از ماه دسامبر که به آرسنال آمده از 15 بازی فقط دو بازی را شکست خورده و بسیار مورد ستایش قرار گرفته است. شایعات حاکی از این بود که ویرا کاپیتان سابق توپچی ها هم  برای سرمربیگری به آرسنال لینک شده بود. ویرا به خاطر پیشرفت های اخیر آرسنال آرتتا را ستایش می کند.


ویرا در مصاحبه ای با ایان رایت برای آدیداس می گوید: "وقتی که شما یک توپچی هستید برای همیشه یک توپچی خواهید بود. بنابراین همیشه بازی های آنها را نگاه می کنم. جذابیت کار آرتتا این است که او انرژی را به تیم بازگردانده و به نظر می رسد بازیکنان به عشق باشگاه و البته مربی خود فوتبال بازی می کنند که فکر می کنم این موضوع خیلی مهم است."


پاتریک ویرا از سال 2018 تا به الان هدایت باشگاه نیس فرانسه را بر عهده داشته و طبق شایعات، زمانی که امری برکنار شد یکی از گزینه های آرسنال برای سرمربیگری این تیم بود. این مربی فرانسوی می گوید دوست دارد که سرمربی یک باشگاه بزرگ باشد اما در حال حاضر در تیم نیس خوشحال است. او می گوید:


"واقعا نمی دانم در آینده چه اتفاقی می افتد اما انجام این کار (مربیگری) مثل زمانی است که یک بازیکن بودم. می خواستم که در سطح بالایی بازی کنم. می خواستم در تیم ملی بازی کنم و به جام جهانی بروم. می خواستم با بهترین بازیکنان بازی کنم. بدون شک به عنوان یک مربی هم تا این حد جاه طلب هستم. دوست دارم مربی تیمی باشم که شانس قهرمانی لیگ قهرمانان و حضور در این رقابت ها را داشته باشد. اما در حال حاضر واقعا در نیس خوشحالم چون می توانم با این تیم به آرزوهایم برسم. باشگاه نیس بسیار جاه طلب است و ابزار لازم برای پیشرفت و همچنین فرصت حضور در یک تیم برنده که در رقابت ها عملکرد خوبی دارد را به من می دهد. تیم به سرعت در حال رشد و پیشرفت است و امیدوارم که به آرزوهای بزرگم با باشگاه نیس برسم."


پاتریک ویرا سال 1996 از آث میلان به آرسنال رفت و 9 سال در این باشگاه حضور داشت. ویرا با توپچی ها سه بار قهرمان لیگ جزیره و سه بار قهرمان جام حذفی شد.

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود