ویرا تحت تاثیر عملکرد آرتتا قرار گرفته است

ویرا تحت تاثیر عملکرد آرتتا قرار گرفته است

مترجم:Moshtagh Laghaei 92

میکل آرتتا از ماه دسامبر که به آرسنال آمده از 15 بازی فقط دو بازی را شکست خورده و بسیار مورد ستایش قرار گرفته است. شایعات حاکی از این بود که ویرا کاپیتان سابق توپچی ها هم  برای سرمربیگری به آرسنال لینک شده بود. ویرا به خاطر پیشرفت های اخیر آرسنال آرتتا را ستایش می کند.


ویرا در مصاحبه ای با ایان رایت برای آدیداس می گوید: "وقتی که شما یک توپچی هستید برای همیشه یک توپچی خواهید بود. بنابراین همیشه بازی های آنها را نگاه می کنم. جذابیت کار آرتتا این است که او انرژی را به تیم بازگردانده و به نظر می رسد بازیکنان به عشق باشگاه و البته مربی خود فوتبال بازی می کنند که فکر می کنم این موضوع خیلی مهم است."


پاتریک ویرا از سال 2018 تا به الان هدایت باشگاه نیس فرانسه را بر عهده داشته و طبق شایعات، زمانی که امری برکنار شد یکی از گزینه های آرسنال برای سرمربیگری این تیم بود. این مربی فرانسوی می گوید دوست دارد که سرمربی یک باشگاه بزرگ باشد اما در حال حاضر در تیم نیس خوشحال است. او می گوید:


"واقعا نمی دانم در آینده چه اتفاقی می افتد اما انجام این کار (مربیگری) مثل زمانی است که یک بازیکن بودم. می خواستم که در سطح بالایی بازی کنم. می خواستم در تیم ملی بازی کنم و به جام جهانی بروم. می خواستم با بهترین بازیکنان بازی کنم. بدون شک به عنوان یک مربی هم تا این حد جاه طلب هستم. دوست دارم مربی تیمی باشم که شانس قهرمانی لیگ قهرمانان و حضور در این رقابت ها را داشته باشد. اما در حال حاضر واقعا در نیس خوشحالم چون می توانم با این تیم به آرزوهایم برسم. باشگاه نیس بسیار جاه طلب است و ابزار لازم برای پیشرفت و همچنین فرصت حضور در یک تیم برنده که در رقابت ها عملکرد خوبی دارد را به من می دهد. تیم به سرعت در حال رشد و پیشرفت است و امیدوارم که به آرزوهای بزرگم با باشگاه نیس برسم."


پاتریک ویرا سال 1996 از آث میلان به آرسنال رفت و 9 سال در این باشگاه حضور داشت. ویرا با توپچی ها سه بار قهرمان لیگ جزیره و سه بار قهرمان جام حذفی شد.

لینک کوتاه لینک منبع