ویلشر متعجب از بازی نکردن اوزیل

ویلشر متعجب از بازی نکردن اوزیل

مترجم:Moshtagh Laghaei 121

مسوت اوزیل از شروع مجدد بازی های فوتبال تا پایان فصل اصلا در ترکیب حضور نداشت. این موضوع باعث شد که صحبت بر سر آینده این بازیکن 31 ساله بیشتر شود چون به نظر می آید که آرتتا او را دیگر نمی خواهد. ویلشر از غیبت طولانی اوزیل سورپرایز شده و معتقد است که استعداد اوزیل هیچ مشکلی ندارد بلکه غیبت این بازیکن به مشکلات پشت پرده باشگاه مربوط است. ویلشر در مصاحبه با تاک اسپورت می گوید:


توانایی بازی اوزیل خیلی خوب است و من عاشق بازی کردن با او بودم. اوزیل یکی از بازیکنان مورد علاقه من برای هم بازی شدن است. او توپ را در زمان و مکان درست به شما می رساند. بنابراین از بازی نکردنش سورپرایز شدم اما نمی دانم که چه اتفاقاتی در آرسنال می افتد و شرایط چگونه است. قطعا چیزی هست که ما نمی دانیم چون دلیلی نمی بینم که او بازی نکند به خاطر اینکه توانایی بازی خیلی خوبی دارد.


ویلشر معتقد است که باید مشکلی وجود داشته باشد که زوج خطرناک اوزیل و اوبامیانگ را به هم زده و از بین برده است . او می گوید:


مخصوصا در بازی با اوبامیانگ می توان تصور کرد که اگر اوزیل عقب تر از اوبا حرکت می کرد، به او پاس می داد و صاحب توپ می کرد، باورنکردنی می شد. قطعا چیزی هست که ما نمی دانیم اما مطمئنم که آرتتا برنامه‌ای دارد که در حال پیاده کردن آن است. مطمئنم در چند هفته آینده می فهمیم که جریان چیست.

لینک کوتاه لینک منبع