GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
ویلیان با رفتن به آرسنال یا تاتنهام مشکلی ندارد

ویلیان با رفتن به آرسنال یا تاتنهام مشکلی ندارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 46

ویلیان درها را برای آرسنال و تاتنهام باز گذاشته و می گوید با پیوستن به یکی از رقبای لندنی چلسی مشکلی ندارد. قرارداد این بازیکن برزیلی 30 جون به پایان می رسد. ویلیان یکی از بازیکنان لیگ جزیره است که می تواند به خاطر وقفه به وجود آمده در فصل جاری، قراردادی کوتاه مدت با تیم خود امضا کند.


احتمال بسیار کمی وجود دارد که ویلیان در چلسی بماند. این بازیکن در یک مصاحبه با کانال یوتیوب Desimpedidos درباره علاقه آرسنال و تاتنهام نسبت به خود صحبت کرد. او گفت:


"تصمیم سختی است. موقعیت چلسی را درک می کنم. افراد زیادی را در باشگاه و همچنین هوادارانش را دوست دارم. با این حال همانطور که قبلا گفته ام اگر چلسی را ترک کنم، رفتن به یکی از رقبای این تیم برایم مشکلی نخواهد داشت."


از ویلیان پرسیده شد که آیا دوست دارد در لندن بماند؟ او در جواب گفت:


"سوال بسیار سختی است و هنوز نمی دانم که در چلسی بمانم، یا به یک تیم لندنی دیگر بروم، یا کلا انگلیس را ترک کنم."


ویلیان همچنین تماس با خوزه مورینیو، مربی سابق او مبنی بر پیوستن به تاتنهام را به کلی رد کرد و گفت:


"نه. با اینکه رابطه خوبی با مورینیو دارم اما هیچ صحبتی با او نداشته ام. خوزه مربی و همچنین دوستی خوبی برای من بوده است. گاهی اوقات درباره این موقعیت صحبت می کنیم و او کاملا شرایط را درک می کند. با مورینیو بیشتر از بقیه مربی ها صمیمی بودم. او به من اعتماد کرد و فوتبالم را دوست داشت همچنین به من اعتماد به نفس داد تا بتوانم بازی کنم. مورینیو بهترین مربی است که زیر نظرش کار کرده ام."


همچنین از ویلیان درباره پستی که در اینستاگرام گذاشته بود و احتمال پیوستنش به آرسنال را بیشتر می کرد، پرسیده شد. در این پست تصویر خانواده ویلیان دیده می شود که همه آنها لباس قرمز پوشیده اند. اودر این باره گفت:


"اصلا نمی خواستم که شایعه درست کنم. در برزیل این گونه است که بازیکن تیم کورینتیانز حق ندارد لباس سبز رنگ بپوشد یا بازیکن پالمیراس حق ندارد لباس سیاه یا سفید بپوشد اما در انگلیس اینگونه نیست. یک روز همسرم و بچه هایم همگی لباس قرمز پوشیده بودند اما همسرم فکر نمی کردم این کار باعث به وجود آمدن چنین شایعاتی شود. این عکس هیچ هدف خاصی نداشت."

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد