ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند

ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند

مترجم:Moshtagh Laghaei 75

ویلیان بعد از اینکه متوجه شد چلسی نظرش را درباره پیشنهاد تمدید قرارداد تغییر نخواهد داد، اعلام کرد که دوره اش در چلسی به پایان رسیده است. قرارداد ویلیان ماه آینده به اتمام می رسد و در تابستان پیش رو بازیکن آزاد خواهد بود.


لیگ جزیره از اواسط ژوئن شروع می شود و تا پایان جولای ادامه خواهد داشت. ویلیان آماده است تا به صورت کوتاه مدت تا پایان فصل جاری لیگ جزیره با چلسی تمدید کند اما می گوید که آینده او بعد از اتمام فصل نامشخص خواهد بود و منتظر است تا چلسی پیشنهاد تمدید سه ساله به او بدهد. ویلیان می گوید:


"وضعیت مشکلی است. چلسی به من پیشنهاد تمدید دو ساله داده و نمی خواهد نظرش را عوض کند. نمی دانم که امکان ماندن هست یا نه اما هدفم این است که بر روی ادامه فصل تمرکز و برایش تلاش کنم تا چلسی بتواند بازی ها را ببرد. از نظر ذهنی آرام هستم و بر روی بازی هایی که در ادامه فصل داریم تمرکز کرده ام. خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد."


ویلیان قبلا گفته بود که عاشق زندگی در لندن است که این موضوع باعث می شود احتمال رفتنش به یکی از رقبای لندنی چلسی بیشتر شود. آرسنال و تاتنهام از اصلی ترین خریداران ویلیان هستند. اگر این مهاجم برزیلی به تاتنهام برود می تواند دوباره زیر نظر خوزه مورینیو کار کند و خانواده اش از زندگی در لندن راضی خواهند بود گرچه به احتمال زیاد به قیمت از بین رفتن رابطه اش با هواداران چلسی تمام خواهد شد. 


با توجه به قانونی که باشگاه چلسی برای بازیکنان بالای 30 سال دارد، بعید به نظر می رسد که این باشگاه تغییری در پیشنهاد تمدید خود به ویلیان بدهد. ارزش ویلیان بالا خواهد چون تیم ها در حال حاضر در تلاش برای به خدمت گرفتن بازیکنان آزاد هستند. بارسلونا در گذشته به خرید ویلیان علاقه نشان داده بود اما به نظر می آید که به دنبال بازیکنان دیگری است. حالا ویلیان در وضعیت دشواری قرار دارد و باید تصمیم سختی برای فوتبال خود در چلسی بگیرد.

لینک کوتاه لینک منبع