پابلو ماری امیدوار است که در آرسنال بماند

پابلو ماری امیدوار است که در آرسنال بماند

مترجم:Moshtagh Laghaei 286

پابلو ماری در نقل و انتقالات زمستانی به آرسنال بازگشت. ماری که قبلا در منچسترسیتی بازی کرده بود، بعد از قهرمانی در جام لیبرتادورس با فلامینگو، بار دیگر به انگلیس آمد.  او شروع خوبی در آرسنال داشت با این حال نتوانسته در تیم آرتتا فیکس شود. قبل از شروع بحران کرونا و تعطیلی فوتبال، ماری فقط دو بازی برای آرسنال انجام داد. قرارداد قرضی ماری با آرسنال فعلا مختل شده اما این بازیکن معتقد است می تواند خود را ثابت کرده و قرارداد دائمی با آرسنال ببندد. ماری در مصاحبه ای با اسکای اسپورت می گوید: 


"درست است که باید بیشتر پیشرفت کنم اما فکر می کنم با بازی در آرسنال زیر نظر آرتتا، فوتبال من بهتر خواهد شد. امیدوارم که با باشگاه برای بستن قرارداد دائمی به توافق برسم اما در حال حاضر به خاطر وجود بحران کرونا این کار کمی مشکل است."


ماری برخلاف فرصت کمی که برای اثبات خود در آرسنال داشته، از کار کردن زیر نظر آرتتا لذت می برد و معتقد است که مربی اش به او کمک خواهد که سطح فوتبالش را بالاتر ببرد. ماری درباره آرتتا می گوید:


"تا به الان بسیار عالی بوده و من خوشحالم که زیر نظر او کار می کنم. او به من کمک کرده تا نقاط ضعف خود را برطرف کنم وقوی تر شوم. امیدوارم بتوانم سالهای زیادی با او کار کنم."


ماری توانسته با زندگی در لندن وفق پیدا کند و احساس می کند که در خانه خودش است. او می گوید:


"ماهیگیری را دوست دارم. وقتی در اسپانیا که بودم تعطیلاتم را همیشه به ماهیگیری می رفتم. با خانواده ام به ساحل می روم. دوست دارم به آنجا بروم چون تنها هستم و می توانم فکر کنم. هنوز این فرصت را پیدا نکردم که در انگلیس به این علاقه ام بپردازم ولی می خواهم در آینده این کار را انجام دهم. عاشق انگلیس و همچنین همسرم هستم. لندن باور نکردنی است. ما واقعا اینجا خوشحال هستیم."


برنامه ماری فعلا این است که برای آرسنال در این فصل بازی کند و قراردادی دائمی با این تیم ببندد، همچنین با توپچی ها بتواند جام قهرمانی لیگ جزیره را بالای سر ببرد. ماری درباره بلند پروازی هایش می گوید:


"می خواهم با آرسنال قهرمان لیگ جزیره شده و تلاش کنم که به لیگ قهرمانان بروم و همچنین به تیم ملی هم دعوت شوم."

لینک کوتاه لینک منبع