GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
پتی از اوزیل می خواهد تا با هم تیمی هایش متحد شود

پتی از اوزیل می خواهد تا با هم تیمی هایش متحد شود

مترجم:Moshtagh Laghaei 37

چند روز قبل همه بازیکنان آرسنال به جز سه نفر با پیشنهاد کاهش 12.5 درصدی دستمزد خود برای کمک به باشگاه در بحران کرونا، موافقت کردند. یکی از این سه نفر، اوزیل است که بیشترین دستمزد را در باشگاه می گیرد. ایجنت این بازیکن می گوید بعد از شفاف تر شدن وضعیت مالی باشگاه اوزیل دستمزد بیشتری را از باشگاه طلب خواهد کرد.


تا زمانی که اوزیل متوجه میزان خسارات وارد شده به تیم و چگونگی خرج شدن پول ذخیره شده از کاهش دستمزد ها، نشده هیچ پولی به او پرداخت نخواهد شد. امانوئل پتی دلیل احتیاط اوزیل را می داند و از مردم ناراحت است که تا این حد از او انتقاد می کنند. با این حال پتی معتقد است اوزیل که دستمزد بالایی دارد و از بازیکنان بزرگ باشگاه است باید در کنار بازیکنان جوان تر که دستمزد خود را کاهش داده اند، بماند و به آنها کمک کند. پتی می گوید:


"اوزیل هدف ساده ای است. در سال های اخیر به خاطر عملکرد ضعیف در زمین و داشتن دستمزد بالا مورد انتقاد قرار گرفته است اما می دانم که به خیریه ها، کودکان و جامعه کمک های زیادی کرده است. خیلی از بازیکنان با پول خود به خیریه ها و افراد نیازمند کمک می کنند. حالا که بحران کرونا به ما خسارت وارد کرده به این معنی نیست که این بازیکنان کارهای دیگری برای کمک به مردم نمی کنند. من کمک های اوزیل به خیریه ها را در چند سال گذشته دیده ام و از او متشکرم."


"اما با این حال وقتی که حرکت بزرگی انجام می شود و بازیکنان دستمزد خود را کاهش می دهند اما اوزیل این کار را نمی کند، بسیاری از مردم او را درک نمی کنند. برای بیشتر بازیکنان سخت است اما برای بازیکنان بزرگ این طور نیست چون پول زیادی دریافت می کنند. با این حال بازیکنان زیادی هستند که دستمزدشان خیلی بالا نیست بنابرین این کار برای آنها سخت خواهد بود."


"اوزیل نگفته که نمی خواهد دستمزدش را کاهش دهد. او فقط زمان بیشتری خواسته تا ببنید در روز های آینده چه اتفاقاتی در باشگاه می افتد چون با اینکه بحران کرونا ضررهای مالی برای باشگاه ها به بار آورده اما با ادامه پیدا کردن بازی ها با حق پخش ها و اسپانسرها، باشگاه ها دوباره درآمد کسب خواهند کرد. بنابرین باید احتیاط کرد. ما باید گاهی به عقب برگردیم و وضعیت را تجزیه و تحلیل کنیم. مهمترین چیز برای همه نشان دادن اتحاد است."


پتی ناراحت است از این که فوتبالیست‌ها به طور کلی به خاطر مشکلات اجتماعی ناراحت می شوند. او اضافه می کند:


"در حال حاضر بحران کرونا برای خیلی از مردم خسارات اقتصادی و اجتماعی به بار آورده که باعث شده همه به بازیکنان نگاه کنند. این با نژادپرستی فرقی ندارد. در فرانسه هم همینگونه است. انتقادات زیادی به جامعه فوتبال می شود اما مردم نمی دانند که بازیکنان و باشگاه ها با بنیاد های خیریه خود چه کارهایی انجام می دهند. نمی خواهم به مردم بگویم که شما چه کار می کنید اما حس می کنم که هر اتفاقی در جامعه بیفتد، فوتبال و فوتبالیست ها همیشه هدف انتقادها قرار می گیرند."

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد