پدر اوبامیانگ پسرش را به ماندن در آرسنال ترغیب می کند

پدر اوبامیانگ پسرش را به ماندن در آرسنال ترغیب می کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 237

پدر اوبامیانگ با انتشار پست بحث برانگیزی در اینستاگرام، پسر خود را به تمدید قراردادش با آرسنال ترغیب می کند. این بازیکن گابنی یک سال دیگر با آرسنال قرارداد دارد با این حال به باشگاه های بزرگی لینک شده است. رئال، بارسا، یونایتد و چلسی از مهمترین خریداران اوبا هستند و آرسنال هنوز نتوانسته او را برای ماندن قانع کند. 


پیرفرانکو پدر اوبامیانگ معتقد است که پسرش باید به هیچ یک از پیشنهادات توجه نکرده و هر چه زودتر قراردادش را با توپچی تمدید کند. پدر اوبا در اینستاگرام پستی منتشر کرده که در آن تصویری دیده می شود که اوبا در حال امضای قرارداد با آرسنال در سال 2018 می باشد و در آن نوشته شده: "می دانی که باید چه کاری انجام دهی برادر @aubameyang97."


این عکس می تواند نشان دهنده این باشد که اوبا به باشگاه متعهد خواهد ماند. به نظر می آید که اوبا می خواهد دستمزدش تا 200 هزار پوند در هفته افزایش پیدا کند اما آرسنال به دنبال کاهش دستمزد بازیکنان است. البته در این کار چندان هم موفق نبوده چون اوزیل که بیشترین دستمزد یعنی 350 هزار پوند در هفته می گیرد، هنوز قبول نکرده دستمزدش را کاهش دهد.


توپچی ها نمی خواهند که جریان اوبامیانگ مثل آرون رمزی بشود. رمزی تابستان گذشته قراردادش تمام شد و به صورت رایگان از آرسنال رفت. البته توپچی ها آماده اند تا درصورت تمدید نکردن اوبا او را بفروشند. اوبامیانگ نسبت به توانایی آرسنال برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان و مبارزه برای گرفتن جام های مختلف، تردید دارد و الان در حال بررسی پیشنهادات تیم های دیگر است.


تیم های علاقه مند به اوبامیانگ می دانند که می توانند این بازیکن را در تابستان پیش رو با قیمت پایین بخرند در حالی که آرسنال در موقعیت سختی قرار دارد. چارلی نیکلاس اسطوره توپچی ها هم گفته بود که آرسنال باید هر طور شده اوبا را نگه دارد. او در مصاحبه ای با اسکای اسپورت گفت: 


"از اوبا می پرسم آیا به خاطر پول است؟ آیا به دنبال دستمزد بیشتر هستی؟ اگر جوابش مثبت باشد، آرسنال باید معامله را انجام دهد یعنی در پایان فصل یا هر وقت که نقل و انتقالات شروع شد، آرسنال یک یا دو بازییکن بفروشد پول کافی برای انجام معامله با اوبا را خواهد داشت."

لینک کوتاه لینک منبع