په‌په زیر نظر آرتتا بهتر خواهد شد

په‌په زیر نظر آرتتا بهتر خواهد شد

مترجم:Moshtagh Laghaei 176

رابسون می گوید په‌په در آرسنال اعتماد به نفس کافی ندارد و در حال حاضر وضعیت او خوب نیست اما آرتتا می تواند به درستی از این بازیکن استفاده کرده و او را به بالاترین سطح خود برساند. تابستان گذشته آرسنال موفق شد تیم های بزرگی را در خرید نیکولاس په‌په از لیل فرانسه شکست دهد. توپچی ها با 72 میلیون پوند توانستند این بازیکن را به خدمت بگیرند. سطح توقعات از این بازیکن 24 ساله بسیار بالا بود چون شباهت های زیادی به تیری آنری اسطوره باشگاه دارد اما هنوز نتوانسته انتظارات را بر آورده کند.

 

په‌په در 32 بازی اخیر آرسنال توانسته آمار 6 گل و 8 پاس گل را به ثبت برساند اما هنوز نتوانسته جایگاه ثابتی در تیم پیدا کند. او همچنان مشکل گلزنی دارد و گل های زیادی نزده در همین حال باید خود را از انتظارات سختگیرانه رها کند. رابسون می گوید په‌په هنوز نتواسنته خود را ثابت کند اما معتقد است که این بازیکن زیر نظر آرتتا می تواند بهتر شود. رابسون در مصاحبه ای با ESPN می گوید:


"هنوز زود است که په‌په را یک بازیکن شکست خورده بدانیم. تا به اینجای فصل عملکرد او برای تیم موفقیت آمیز نبوده است. یک یا دو بار خوب بازی کرده و چند ضربه ایستگاهی خوبی زده است. فکر می کنم در پست درستی بازی نمی کند. آرسنال از او به عنوان وینگ راست استفاده می کند که البته در لیل فرانسه هم در همین پست بازی می کرد. بعد از مدتی از او در نوک حمله استفاده کردند. سرعت زیادی دارد و خیلی کارها را می تواند انجام دهد. در حال حاضر باید به بالاترین سطح خود برسد اما اعتماد به نفس کافی ندارد. بنابراین الان بازیکن ناموفقی است اما فکر می کنم زیر نظر آرتتا در فصل آینده عملکرد بهتری خواهد داشت."


په په در آخرین بازی قبل از تعطیلی فوتبال، 69 دقیقه برای آرسنال بازی کرد که توپچی ها این بازی را یک بر صفر از وستهم بردند. بازی بعدی آرسنال با منچستر سیتی بود که به خاطر بحران کرونا و رشد مبتلایان در انگلستان بازی به تعویق افتاد. لیگ جزیره بعد از مبتلا شدن آرتتا به ویروس کرونا به طور کامل تعطیل شد. با این حال آرتتا کاملا بهبود یافته و در وضعیت خوبی به سر می برد همچنین در حال برنامه ریزی برای فصل آینده توپچی ها است.

لینک کوتاه لینک منبع