GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
په‌په زیر نظر آرتتا بهتر خواهد شد

په‌په زیر نظر آرتتا بهتر خواهد شد

مترجم:Moshtagh Laghaei 43

رابسون می گوید په‌په در آرسنال اعتماد به نفس کافی ندارد و در حال حاضر وضعیت او خوب نیست اما آرتتا می تواند به درستی از این بازیکن استفاده کرده و او را به بالاترین سطح خود برساند. تابستان گذشته آرسنال موفق شد تیم های بزرگی را در خرید نیکولاس په‌په از لیل فرانسه شکست دهد. توپچی ها با 72 میلیون پوند توانستند این بازیکن را به خدمت بگیرند. سطح توقعات از این بازیکن 24 ساله بسیار بالا بود چون شباهت های زیادی به تیری آنری اسطوره باشگاه دارد اما هنوز نتوانسته انتظارات را بر آورده کند.

 

په‌په در 32 بازی اخیر آرسنال توانسته آمار 6 گل و 8 پاس گل را به ثبت برساند اما هنوز نتوانسته جایگاه ثابتی در تیم پیدا کند. او همچنان مشکل گلزنی دارد و گل های زیادی نزده در همین حال باید خود را از انتظارات سختگیرانه رها کند. رابسون می گوید په‌په هنوز نتواسنته خود را ثابت کند اما معتقد است که این بازیکن زیر نظر آرتتا می تواند بهتر شود. رابسون در مصاحبه ای با ESPN می گوید:


"هنوز زود است که په‌په را یک بازیکن شکست خورده بدانیم. تا به اینجای فصل عملکرد او برای تیم موفقیت آمیز نبوده است. یک یا دو بار خوب بازی کرده و چند ضربه ایستگاهی خوبی زده است. فکر می کنم در پست درستی بازی نمی کند. آرسنال از او به عنوان وینگ راست استفاده می کند که البته در لیل فرانسه هم در همین پست بازی می کرد. بعد از مدتی از او در نوک حمله استفاده کردند. سرعت زیادی دارد و خیلی کارها را می تواند انجام دهد. در حال حاضر باید به بالاترین سطح خود برسد اما اعتماد به نفس کافی ندارد. بنابراین الان بازیکن ناموفقی است اما فکر می کنم زیر نظر آرتتا در فصل آینده عملکرد بهتری خواهد داشت."


په په در آخرین بازی قبل از تعطیلی فوتبال، 69 دقیقه برای آرسنال بازی کرد که توپچی ها این بازی را یک بر صفر از وستهم بردند. بازی بعدی آرسنال با منچستر سیتی بود که به خاطر بحران کرونا و رشد مبتلایان در انگلستان بازی به تعویق افتاد. لیگ جزیره بعد از مبتلا شدن آرتتا به ویروس کرونا به طور کامل تعطیل شد. با این حال آرتتا کاملا بهبود یافته و در وضعیت خوبی به سر می برد همچنین در حال برنامه ریزی برای فصل آینده توپچی ها است.

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد