پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد

پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد

مترجم:Moshtagh Laghaei 255

پودولسکی می گوید که اوبامیانگ نباید به خاطر داشتن رویای بازی دررئال مادرید سرزنش شود همچنین معتقد است که آرسنال با شکست بزرگی در نقل و انتقالات تابستان رو به رو خواهد بود. اوبامیانگ دوره بسیار خوبی در آرسنال داشته و گفته می شود که تیم های زیادی به خرید او علاقه مند هستند.


اوبامیانگ برخلاف اظهار تعهد نسبت به آرسنال، خیلی برای محدود کردن شایعات تلاش نکرده است. قرارداد او با آرسنال تا سال 2021 اعتبار دارد و هنوز برای تمدید به توافق نرسیده است. آرسنال نمی تواند اجازه دهد تا یک بازیکن بزرگ دیگر رایگان از این تیم برود همچنین در زمان نقل و انتقالات توپچی ها با تصمیم سختی رو به رو خواهند بود.


پودولسکی درک می کند که اوبامیانگ بخواهد به اسپانیا برود همچنین این بازیکن 31 ساله قبلا افشا کرده است که به پدرش قول داده روزی در رئال مادرید بدرخشد. پودولسکی در مصاحبه با اسکای اسپورت می گوید:


"هر بازیکنی که مثل اوبامیانگ چنین فصل خوبی را داشته باشد، تیم های زیادی به او علاقه مند خواهند شد. وقتی بازیکنی آرزو دارد که برای تیم بزرگی در ایتالیا یا اسپانیا بازی کند یا مثل اوبامیانگ که به رئال مادرید لینک شده...اگر بخواهد برای این تیم بازی کند و هنوز انرژی کافی برای بازی کردن را داشته باشد، چرا که نه؟ هر بازیکنی باید از چنین فرصتی استفاده کند و در چنین تیم بزرگی بازی کند." 


"البته برای آرسنال شکست بزرگی خواهد بود اگر مجبور شود اوبامیانگ را بفروشد. به هر حال تجارت در فوتبال اینگونه است. به نظر من آرسنال بازیکن بزرگی را از دست می دهد. او فصل خیلی خوبی داشته و آمار قابل توجهی به جا گذاشته است. با این حال آرسنال می تواند از طریق فروش اوبا پول خوبی به دست آورد و روی بازیکن های دیگر سرمایه گذاری کند. بازیکنانی مثل اوبامیانگ همیشه آرزو دارند تا تیم های بزرگ به آنها پیشنهاد دهد و به آنجا بروند."


پودولسکی در زمان اوج خودش پیشنهادات زیادی از تیم های بزرگ داشت. او در سال 2006 از کلن به بایرن مونیخ رفت و شش سال بعد به آرسنال پیوست. زمانی که به انگلیس آمد انتظار می رفت تا پا در جای رابین فن پرسی بگذارد اما به اندازه ای که باید، ندرخشید. با این حال او در 82 بازی برای آرسنال 31 گل زد و در کل دوره خوبی در این تیم داشت. پودولسکی ادامه می دهد:


"موقع بازی و تمرین یا زمان ملحق شدن به هر باشگاهی استرس ندارم. همیشه اعتماد به نفس دارم و در آرسنال نیز همینگونه بودم. فکر می کنم عملکردم در هر بازی در گذشته خوب بوده است. حدودا سه فصل عالی را در آرسنال گذراندم. اولین بار بود که خارج از آلمان زندگی می کردم اما از بازی کردن در چنین تیم بزرگی لذت بردم."

لینک کوتاه لینک منبع