GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
پوگبا هوادار آرسنال و آنری بوده است

پوگبا هوادار آرسنال و آنری بوده است

مترجم:Moshtagh Laghaei 61

پل پوگبا اعتراف می کند زمانی هوادار آرسنال و تیری آنری بوده است اما بعد از لینک شدن به یونایتد در جوانی، طرفدار شیاطین سرخ شد. رویای پوگبا بازی در یکی از تیم های بزرگ و حرفه ای انگلیس بود که در سال 2009 به یونایتد آمد. او در جمع شیاطین سرخ بسیار درخشید و در طول دو دوره حضور خود در یونایتد به یک ستاره بزرگ تبدیل شد. پوگبا در سال 2012 از یونایتد جدا شد و به یوونتوس پیوست. یونایتد برای خرید دوباره این بازیکن 89 میلیون پوند به یوونتوس پرداخت کرد. 


علی رغم انتقادات و مذاکرات نقل و انتقالاتی زیاد پوگبا، حالا یونایتد با این بازیکن شناخته می شود و همچنین به شناخته شده ترین بازیکن دنیا تبدیل شده است. این بازیکن فرانسوی میگوید به شیاطین سرخ وفادار است و این را به منتقدان خود ثابت خواهد کرد. یونایتد تیم مورد علاقه پوگبا نبوده و خود او تایید می کند تیمی که رویای بازی در آن را داشته آرسنال بوده است. پوگبا در پادکست رسمی یونایتد می گوید: 


"با شما صادق خواهم بود. در ابتدا من به خاطر تمام بازیکنان فرانسوی آرسنال هوادار این تیم بودم. من و یکی از برادرهایم طرفدار آرسنال بودیم اما برادر دیگرم طرفدار منچستریونایتد بود. چیزی نداشتم که بگویم. من عاشق آنری بودم و به خاطر او هوادار آرسنال شدم. اما بعد از مدتی علاقه ام تغییر کرد و تیم برادر دیگرم را انتخاب کردم. دیگر آرسنالی نبودم و هوادار منچستر شده بودم. 


پوگبا دو سال بعد از رفتن آنری از آرسنال، به انگلیس و تیم منچستریونایتد آمد اما آنری تنها بازیکن مورد علاقه پوگبا نبوده است. او در این باره میگوید: "رونالدینیو، رونالدو، زین‌الدین زیدان، تیری آنری، جبرئیل سیسه و کاکا بازیکنان مورد علاقه من بوده اند." 


پوگبا دنباله رو این اسطوره ها بوده و توانست قهرمان جام جهانی شود. همچنین این شانس را داشت که برای تیم مورد علاقه کودکی خود یعنی آرسنال بازی کند. آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال زمانی که یوونتوس پوگبا را از یونایتد خرید، یکی از مشتریان این بازیکن بود. 

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو