پیشنهاد آرسنال برای توماس پارتی رد شد

پیشنهاد آرسنال برای توماس پارتی رد شد

مترجم:Moshtagh Laghaei 275

به نقل از ایجنت توماس پارتی، این بازیکن هیچ مذاکره ای برای پیوستن به آرسنال نداشته است. جیکوب پارتی پدر این بازیکن در مصاحبه با رادیوTru FM  کشور غنا گفته صحبت هایی با توپچی ها انجام شده و توماس از پیوستن به تیم آرتتا خوشحال خواهد شد. او می گوید: 


"بعد از اینکه شایعات را شنیدم با پسرم تماس گرفتم. او به من گفت که این شایعات حقیقت دارد و با باشگاه آرسنال صحبت هایی داشته است اما همه چیز به پول درخواستی که اتلتیکو برای او تعیین کرده، دارد. اگر توماس به آرسنال برود مشکلی برای او به وجود نمی آید چون آنها طرفداران غنایی زیادی دارند. خوشحال می شوم اگر او تصمیم بگیرد به آرسنال برود. الان بر سر قیمتی که اتلتیکو برای او می خواهد، در حال مذاکره هستند."


با این حال، جی‌جی اسپورتس که نماینده توماس پارتی است، این موضوع را رد کرده و در مصاحبه با مارکا می گوید که اصلا حقیقت ندارد. قبلا سایت گل گزارش داده بود که اتلتیکو می خواهد قرارداد پارتی را که تا 2023 اعتبار دارد، تمدید کند همچنین می خواهد رقم فسخ قرارداد این بازیکن را که 50 میلیون یورو (44 میلیون پوند) می باشد، تا 100 میلیون یورو(87 میلیون پوند) افزایش دهد.


همه چیز به این بستگی دارد که آیا آرسنال تا قبل از تمدید قرارداد این بازیکن، 50 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد را پرداخت خواهد کرد یا خیر. در حالی که مدت هاست که توپچی ها این بازیکن غنایی را زیر نظر دارند و مذاکرات اولیه هم در تابستان گذشته صورت گرفته است. برخلاف شایعات نقل و انتقالاتی آرسنال، منابع نزدیک به باشگاه در مصاحبه با سایت گل گفته اند که اتلتیکو مذاکرات با آرسنال را متوقف کرده چون در حال مذاکره با پارتی برای تمدید قرارداد می باشد و معتقد است که این بازیکن می خواهد در این تیم بماند.

 

با اینکه آینده ژاکا و توریرا مشخص نیست، آرسنال همچنان می خواهد در پنجره نقل و انتقالات یک هافبک بخرد. توریرا مورد علاقه چند باشگاه ایتالیایی می باشد و ژاکا که در ژانویه تقریبا داشت باشگاه را ترک می کرد، همچنان در رادار تیم های آلمانی است. البته همواره شروع نقل و انتقالات تابستان به خاطر بحران کرونا نامشخص است همچنین بازی های فوتبال به خاطر جلوگیری ازشیوع این بیماری در سراسر جهان تعطیل شده است.


به نظر نمی آید که توپچی ها بودجه خوبی برای خرید بازیکن داشته باشند چون در این دوره بحرانی ضربه مالی سختی خورده اند. البته کسب سهمیه لیگ قهرمانان همچنان کلید افزایش بودجه آرسنال خواهد بود.

لینک کوتاه لینک منبع