GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
پیشنهاد آرسنال برای توماس پارتی رد شد

پیشنهاد آرسنال برای توماس پارتی رد شد

مترجم:Moshtagh Laghaei 54

به نقل از ایجنت توماس پارتی، این بازیکن هیچ مذاکره ای برای پیوستن به آرسنال نداشته است. جیکوب پارتی پدر این بازیکن در مصاحبه با رادیوTru FM  کشور غنا گفته صحبت هایی با توپچی ها انجام شده و توماس از پیوستن به تیم آرتتا خوشحال خواهد شد. او می گوید: 


"بعد از اینکه شایعات را شنیدم با پسرم تماس گرفتم. او به من گفت که این شایعات حقیقت دارد و با باشگاه آرسنال صحبت هایی داشته است اما همه چیز به پول درخواستی که اتلتیکو برای او تعیین کرده، دارد. اگر توماس به آرسنال برود مشکلی برای او به وجود نمی آید چون آنها طرفداران غنایی زیادی دارند. خوشحال می شوم اگر او تصمیم بگیرد به آرسنال برود. الان بر سر قیمتی که اتلتیکو برای او می خواهد، در حال مذاکره هستند."


با این حال، جی‌جی اسپورتس که نماینده توماس پارتی است، این موضوع را رد کرده و در مصاحبه با مارکا می گوید که اصلا حقیقت ندارد. قبلا سایت گل گزارش داده بود که اتلتیکو می خواهد قرارداد پارتی را که تا 2023 اعتبار دارد، تمدید کند همچنین می خواهد رقم فسخ قرارداد این بازیکن را که 50 میلیون یورو (44 میلیون پوند) می باشد، تا 100 میلیون یورو(87 میلیون پوند) افزایش دهد.


همه چیز به این بستگی دارد که آیا آرسنال تا قبل از تمدید قرارداد این بازیکن، 50 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد را پرداخت خواهد کرد یا خیر. در حالی که مدت هاست که توپچی ها این بازیکن غنایی را زیر نظر دارند و مذاکرات اولیه هم در تابستان گذشته صورت گرفته است. برخلاف شایعات نقل و انتقالاتی آرسنال، منابع نزدیک به باشگاه در مصاحبه با سایت گل گفته اند که اتلتیکو مذاکرات با آرسنال را متوقف کرده چون در حال مذاکره با پارتی برای تمدید قرارداد می باشد و معتقد است که این بازیکن می خواهد در این تیم بماند.

 

با اینکه آینده ژاکا و توریرا مشخص نیست، آرسنال همچنان می خواهد در پنجره نقل و انتقالات یک هافبک بخرد. توریرا مورد علاقه چند باشگاه ایتالیایی می باشد و ژاکا که در ژانویه تقریبا داشت باشگاه را ترک می کرد، همچنان در رادار تیم های آلمانی است. البته همواره شروع نقل و انتقالات تابستان به خاطر بحران کرونا نامشخص است همچنین بازی های فوتبال به خاطر جلوگیری ازشیوع این بیماری در سراسر جهان تعطیل شده است.


به نظر نمی آید که توپچی ها بودجه خوبی برای خرید بازیکن داشته باشند چون در این دوره بحرانی ضربه مالی سختی خورده اند. البته کسب سهمیه لیگ قهرمانان همچنان کلید افزایش بودجه آرسنال خواهد بود.

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد