پیشنهاد فروش اوزیل و موستافی به آرتتا

پیشنهاد فروش اوزیل و موستافی به آرتتا

مترجم:Moshtagh Laghaei 49

چارلی نیکلاس اسطوره آرسنال معتقد است که توپچی ها باید مسوت اوزیل و شکودران موستافی را در تابستان پیش رو بفروشند. او همچنین ادعا می کند که موستافی بازیکن مناسبی برای آرسنال نیست. اوزیل و موستافی هر دو در فصل های اخیر به شدت مورد انتقاد قرار گرفته اند، مخصوصا موستافی مقصر تمام مشکلات دفاعی آرسنال به حساب می رود.

دستمزد 350 هزار پوند در هفته اوزیل یکی از مواردی است که از آن انتقاد می شود چون باعث شده که مذاکرات با بازیکنان دیگر سخت شود. نیکلاس می گوید:


"مشکلی که آرسنال همچنان با آن دسته و پنجه نرم می کند این است که چگونه می تواند اوزیل را با چنین دستمزد بالایی از تیم خارج کرده و بفروشد؟ آیا اوزیل می ماند و فقط به خاطر دستمزد بالا بازی می کند؟ چگونه بازیکنانی مثل شکودران موستافی که دستمزد بالایی دارند را از تیم خارج کرده و بفروش رساند؟"


به نظر می آید که موستافی و اوزیل زیر نظر آرتتا پیشرفت خوبی داشته باشند به همین دلیل آینده آنها نامعلوم است. قرارداد هر دو بازیکن تابستان بعدی تمام می شود و به نظر نمی رسد که آرسنال پیشنهاد تمدید به هیچکدام از این دو بازیکن بدهد. این موضوع نشان می دهد که اوزیل و موستافی که ارزش ها آنها مجموعا 80 میلیون پوند می باشد، رایگان از آرسنال خواهند رفت.


نیکلاس فکر می کند مشکل بزرگتری که آرسنال دارد این است که باید مطمئن شود که این دو بازیکن در آینده در چنین وضعیتی نباشند و رایگان از تیم نروند. او می گوید:


"مدت هاست که مشکل سطح بالایی داریم. به جرات می توانم بگویم که حتی اگه به گذشته و زمان دیوید دین (سال 2008 از آرسنال رفت) برگردیم این مشکل آن موقع هم وجود داشته است. ما در تشخیص بازیکن ها مشکل داریم." 


"ما 30 یا 40 میلیون برای خرید موستافی و مدافعان دیگر هزینه کردیم که صادقانه بگویم این بازیکن ها به اندازه کافی خوب نبوده و مناسب آرسنال نیستند البته به آنها توهین نمی کنم و این نظر شخصی من می باشد. 


"پس می توان گفت که آرسنال بازیکنان اشتباهی را خریده است. بازیکنان متوجه شده اند که نمی توانند برای قهرمانی لیگ جزیره و کسب سهمیه لیگ قهرمانان رقابت کنند. بنابراین مدیران آرسنال راه اشتباهی را پیش گرفته اند."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!