پیغام اوبامیانگ به آرسنال درباره تمدید قرارداد

پیغام اوبامیانگ به آرسنال درباره تمدید قرارداد

مترجم:Moshtagh Laghaei 54

اوبامیانگ اخیرا درباره وضعیت قراردادش با آرسنال صحبت کرده و می گوید که تصمیم برای ماندن یا رفتن از آرسنال بزرگترین تصمیم دوران فوتبالش خواهد بود. هنوز هیچ توافقی برای تمدید قرراداد بین اوبا و باشگاه صورت نگرفته اما حالا اوبامیانگ می گوید که همه چیز به آرسنال بستگی دارد. او در مصاحبه ای با رسانه فرانسوی Telefoot می گوید:


اخیرا پیشنهادی دریافت نکرده ام اما با باشگاه مذاکراتی داشته‌ام. کلید حل این موضوع دست آنها (باشگاه) است و خودشان باید کار را انجام دهند. بعدا خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.


گفته می شود که اوبامیانگ می خواهد دستمزدش بیشتر شود و به اوزیل که بیشترین دستمزد را می گیرد، نزدیک شود. آرسنال با درخواست دستمزد بالا موافقت نخواهد کرد که البته حقوق زیاد اوزیل باعث ایجاد مشکل در مذاکره با بازیکن دیگر شده است.


آرون رمزی تابستان قبل رایگان از آرسنال جدا شد و به یوونتوس رفت. یووه به رمزی پیشنهاد دستمزد 220 هزار پوند در هفته را داد که چنین پیشنهادی در توان آرسنال نبود. البته نگرانی اوبامیانگ بیشتر از پیشنهاد دستمزد است چون قرارداد بعدی او امکان دارد آخرین قرارداد بزرگ دوران فوتبالش باشد همچنین اوبا نگران این است که آیا آرسنال می تواند به او چیزی را که می خواهد یعنی بازی در لیگ قهرمانان و مبارزه برای کسب جام، بدهد یا نه.


آرسنال در تلاش برای کسب سهمیه لیگ قهرمان فصل بعد می باشد و معلوم نیست که تا چه حد برای خرید بازیکن در نقل و انتقالات سرمایه گذاری می کند. این موضوع برای اوبامیانگ خیلی مهم است. او می گوید:


این نقطه عطفی در حرفه من است. با همه رو راست بوده ام. قطعا تصمیم سختی خواهد بود. ممکن است که مهم‌ترین تصمیم دوران فوتبالم باشد اما فعلا هیچ تصمیمی گرفته نشده است.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!