پیغام اوبامیانگ به منچسترسیتی درباره شروع لیگ

پیغام اوبامیانگ به منچسترسیتی درباره شروع لیگ

مترجم:Moshtagh Laghaei 49

اوبامیانگ معتقد است که آرسنال در مقابل منچستر سیتی با قدرت و انرژی زیاد بازی خواهد کرد. آرسنال روز 17 ژوئن در استادیوم اتحاد به مصاف منچسترسیتی می رود. توپچی ها به دنبال گرفتن سه امتیاز مسابقه هستند چون می خواهند سهمیه لیگ قهرمانان را بدست آورند.


اگر منچسترسیتی از آرسنال شکست بخورد، قهرمانی لیورپول قطعی خواهد شد. اوبامیانگ مطمئن نیست که نبود هواداران در استادیوم اتحاد برگ برنده محسوب می شود یا نه اما اطمینان دارد که آرسنال برای این بازی کاملا آماده است. اوبا در مراسم خیریه "Arsenal Together" در مصاحبه ای با مت لوکاس (کمدین) گفت:


"نمی دانم که بازی در پشت درهای بسته سخت خواهد بود یا نه اما چیزی که از آن اطمینان دارم این است که آنها تیم خیلی خوبی هستند و قطعا بازی مقابل آنها سخت خواهد بود. انتظار نداریم که به دلیل بدون هوادار بودن، بازی آسانی باشد. تمام تلاش خود را خواهیم کرد. نکته خوبی که در تیم ما دیده می شود، این است که همه بازیکنان در سطح مطلوبی بوده و کاملا آماده هستند همچنین قدرت و انرژی زیادی دارند. آنها می خواهند بازی کنند و همه منتظر سوت آغاز بازی هستند."


بازیکنان باید قوانین فاصله اجتماعی را تا جایی که ممکن است رعایت کنند همچنین باید در مواقع شادی پس از گل هم فاصله خود را با یکدیگر رعایت کنند اما با این وجود اوبامیانگ معتقد است که این موضوع می تواند فرصتی باشد تا بازیکنان از روش های جدیدی برای شادی پس از گل استفاده کنند. او می گوید:


"سعی می کنم از رقص و چنین چیزهایی استفاده کنم. با گذشته متفاوت خواهد بود اما قطعا همه منتظر دیدن خوشحالی های پس از گل جدید هستند. می خواهیم فوتبال بازی کنیم، به زمین بازی برگردیم و کارمان را انجام دهیم. همه از بازگشت به تمرینات گروهی خوشحال هستند. ما فقط منتظریم که لیگ جزیره آغاز شود و با بردن بازی ها، گل زدن و خوشحالی های پس از گل جدید خود، مردم را خوشحال کنیم."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!