پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات

پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات

مترجم:Moshtagh Laghaei 148

کیا جورابچیان ایجنت کوتینیو در گذشته استن کرونکه مالک آرسنال را ترغیب کرده بود تا توپچی ها را در نقل و انتقالات از نظر مالی حمایت کند. در آن زمان آرسنال بودجه کمی برای خرید بازیکن داشت. هواداران ناامید شده بودند و کمپین #WeCareDoYou را راه انداختند. آنها از مدیریت کرونکه انتقاد می کردند چون بر این باور بودند که کرونکه باعث افت آرسنال شده بود.


همچنین جورابچیان که مدت زیادی است طرفدار آرسنال می باشد از هیئت مدیره باشگاه ناراضی بود و در مصاحبه ای با تاک اسپورت گفت:


"دلم برای افرادی که تازه آمدند مثل سانلهی (مدیر ورزشی)، ادو و اونای امری(سرمربی سابق) می سوزد. دلم می سوزد چون تیم بالاخره افرادی را دارد که دانش فوتبالی فوق العاده ای دارند. رائول(سانلهی) از بارسلونا و ادو از تیم ملی برزیل به آرسنال آمدند و حالا ادو به یک اسطوره در باشگاه تبدیل شده است. امری مربی بسیار خوبی می باشد که قبلا در سویا و پی اس جی نیز بوده است." 


"آرسنال بالاخره افرادی را دارد که واقعا فوتبال را می فهمند و دانش خود را به کارکنان باشگاه منتقل می کنند اما مسئله این است که آیا از نظر مالی حمایتی صورت می گیرد یا نه. اگر حمایت مالی نباشد هیچ راز بزرگی وجود ندارد. اگر تیم نتواند بازیکنان قوی که برای تقویت خط دفاع لازم هستند را بخرد، مجبور است خط میانی را به صورت گسترده تری تقویت کند."


"آرسنال امتیاز داشتن دو مهاجم سطح بالا مثل اوبامیانگ و لاکازت را دارد که در حال حاضر بسیاری از باشگاه ها به دنبال آن هستند. مشکل این است که آنها باید قسمت های مشکل دار تیم را بازسازی کنند. بنابراین تا حمایت مالی وجود نداشته باشد فشار زیادی روی دوش افراد جدیدی که استخدام کرده اند خواهد بود تا بتوانند کاری را که به خاطرش به باشگاه آمده اند انجام دهند."


حالا یک سال گذشته و آرسنال به موکل جورابچیان یعنی فیلیپه کوتینیو لینک شده است. این هافبک برزیلی سال 2018 با 142 میلیون پوند از لیورپول به بارسلونا رفت اما در این تیم افت شدیدی پیدا کرد. او به صورت قرضی به بایرن رفت که البته در آنجا نسبت به حضورش در بارسا عملکرد بهتری داشته اما در کل رضایت بخش نبوده است. این موضوع نشان می دهد که کوتینیو در تابستان پیش رو به تیم دیگری خواهد رفت. 


طبق اخباری که به گوش می رسد میکل آرتتا سرمربی جدید آرسنال خرید این بازیکن را رویایی می بیند. باشگاه بارسلونا به خوبی می داند پولی که برای خرید کوتینیو خرج کرده را نمی تواند با فروش او بدست آورد اما معنیش این نیست که بارسلونا این بازیکن را ارزان خواهد فروخت. بنابراین این موضوع که آیا هیئت مدیره آرسنال به حرف جورابچیان گوش می دهد یا خیر بسیار جالب خواهد بود.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال