پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات

پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات

مترجم:Moshtagh Laghaei 123

کیا جورابچیان ایجنت کوتینیو در گذشته استن کرونکه مالک آرسنال را ترغیب کرده بود تا توپچی ها را در نقل و انتقالات از نظر مالی حمایت کند. در آن زمان آرسنال بودجه کمی برای خرید بازیکن داشت. هواداران ناامید شده بودند و کمپین #WeCareDoYou را راه انداختند. آنها از مدیریت کرونکه انتقاد می کردند چون بر این باور بودند که کرونکه باعث افت آرسنال شده بود.


همچنین جورابچیان که مدت زیادی است طرفدار آرسنال می باشد از هیئت مدیره باشگاه ناراضی بود و در مصاحبه ای با تاک اسپورت گفت:


"دلم برای افرادی که تازه آمدند مثل سانلهی (مدیر ورزشی)، ادو و اونای امری(سرمربی سابق) می سوزد. دلم می سوزد چون تیم بالاخره افرادی را دارد که دانش فوتبالی فوق العاده ای دارند. رائول(سانلهی) از بارسلونا و ادو از تیم ملی برزیل به آرسنال آمدند و حالا ادو به یک اسطوره در باشگاه تبدیل شده است. امری مربی بسیار خوبی می باشد که قبلا در سویا و پی اس جی نیز بوده است." 


"آرسنال بالاخره افرادی را دارد که واقعا فوتبال را می فهمند و دانش خود را به کارکنان باشگاه منتقل می کنند اما مسئله این است که آیا از نظر مالی حمایتی صورت می گیرد یا نه. اگر حمایت مالی نباشد هیچ راز بزرگی وجود ندارد. اگر تیم نتواند بازیکنان قوی که برای تقویت خط دفاع لازم هستند را بخرد، مجبور است خط میانی را به صورت گسترده تری تقویت کند."


"آرسنال امتیاز داشتن دو مهاجم سطح بالا مثل اوبامیانگ و لاکازت را دارد که در حال حاضر بسیاری از باشگاه ها به دنبال آن هستند. مشکل این است که آنها باید قسمت های مشکل دار تیم را بازسازی کنند. بنابراین تا حمایت مالی وجود نداشته باشد فشار زیادی روی دوش افراد جدیدی که استخدام کرده اند خواهد بود تا بتوانند کاری را که به خاطرش به باشگاه آمده اند انجام دهند."


حالا یک سال گذشته و آرسنال به موکل جورابچیان یعنی فیلیپه کوتینیو لینک شده است. این هافبک برزیلی سال 2018 با 142 میلیون پوند از لیورپول به بارسلونا رفت اما در این تیم افت شدیدی پیدا کرد. او به صورت قرضی به بایرن رفت که البته در آنجا نسبت به حضورش در بارسا عملکرد بهتری داشته اما در کل رضایت بخش نبوده است. این موضوع نشان می دهد که کوتینیو در تابستان پیش رو به تیم دیگری خواهد رفت. 


طبق اخباری که به گوش می رسد میکل آرتتا سرمربی جدید آرسنال خرید این بازیکن را رویایی می بیند. باشگاه بارسلونا به خوبی می داند پولی که برای خرید کوتینیو خرج کرده را نمی تواند با فروش او بدست آورد اما معنیش این نیست که بارسلونا این بازیکن را ارزان خواهد فروخت. بنابراین این موضوع که آیا هیئت مدیره آرسنال به حرف جورابچیان گوش می دهد یا خیر بسیار جالب خواهد بود.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن