پیغام مخیتاریان به آرتتا درباره آینده‌اش در آرسنال

پیغام مخیتاریان به آرتتا درباره آینده‌اش در آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 70

هنریک مخیتاریان با وجود اینکه آرتتا عنوان کرده که این بازیکن ممکن است در آرسنال آینده ای داشته باشد، دوست دارد که به صورت دائم در باشگاه رم بماند. مخیتاریان بعد از اینکه نتوانست زیرنظر اونای امری عملکرد خوبی داشته باشد، ماه سپتامبر به صورت قرضی برای یک فصل به باشگاه رم رفت و در این باشگاه با 6 گل و 3 پاس گل عملکرد خوبی به نمایش گذاشته است.


مخیتاریان هنوز زیر نظر آرتتا کار نکرده با این حال این مربی اسپانیایی ماه مارس عنوان کرد که این هافبک ارمنستانی ممکن است در آینده به تیم بازگردد. او گفت:


مخیتاریان از آن دسته بازیکنانی است که در بهترین فرم خود با هر تیمی می تواند هماهنگ باشد. او همواره باید این اینکار را انجام دهد. مدتی در اینجا بوده و این چیزی است که ما باید ارزیابی کنیم.


با این اوصاف گفته می شود که آرسنال و رم در حال مذاکره برای دائمی کردن قرارداد مخیتاریان هستند. مخیتاریان در مصاحبه ای با  Futbol with Grant Wahl اشاره کرد که ترجیح می دهد در پایتخت ایتالیا باقی بماند. او گفت:


دوست دارم که نه تنها فصل بعد بلکه چند سال آینده را در رم باشم اما هنوز با آرسنال قرارداد دارم و ماندنم در رم به من بستگی ندارد. به توافق آرسنال و رم بر سر هزینه انتقال بستگی دارد. بنابراین به سختی تمرین می کنم تا ببینم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. البته اگر در رم نمانم باید به آرسنال برگردم. شکایتی ندارم. زندگی فوتبالی به سرعت تغییر می کند بنابراین باید آماده بازی در هر تیمی باشید. اگر در رم بازی نکنم به لندن برمی‌گردم و برای آرسنال بازی می کنم در غیر این صورت همینجا می مانم و برای رم بازی خواهم کرد.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!