GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد

پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 12

باشگاه پی اس جی می خواهد برای خرید اوبامیانگ پیشنهاد 35 میلیون پوندی به آرسنال بدهد. این مهاجم گابنی فقط 12 ماه دیگر با آرسنال قرارداد دارد که این موضوع باعث می شود آرسنال به اجبار این بازیکن را بفروشد. البته بارسلونا و اینتر مدتی زیادی است که به خرید اوبامیانگ علاقه دارند.


با این اوصاف خبرگذاری Le10Sport می گوید که لیگ 1 فرانسه اولین پیشنهاد رسمی را به آرسنال خواهد داد. ادینسون کاوانی در تابستان پیش رو قراردادش با پی اس جی تمام خواهد شد و به نظر می آید که این تیم را ترک خواهد کرد. این موضوع نشان می دهد که باشگاه پاریسی مجبور است که در همین تابستان یک مهاجم بزرگ بخرد.


مائورو ایکاردی هم در همین تابستان قرارداد قرضی اش با پی اس جی به پایان می رسد و به اینتر باز می گردد. این مطلب ثابت می کند که پی اس جی قطعا به دنبال خرید مهاجم خواهد بود. قدرت مالی این باشگاه پاریسی شانس آنها را برای خرید اوبامیانگ بیشتر می کند.


اوبامیانگ 31 ساله ژانویه 2018 از دورتموند به آرسنال آمد و از آن موقع گلزن اصلی این تیم بوده است. او در 97 بازی 61 گل به ثمر رسانده که آماری بسیاری عالی می باشد اما توپچی ها نمی خواهند به بازیکنانی که قراردادشان رو به اتمام می باشد اجازه دهند رایگان از تیم بروند. باشگاه آرسنال قبلا هم چنین تجربه ای داشته مثل آرون رمزی که قراردادش تمام شد و رایگان از تیم رفت اما حالا توپچی ها نمی خواهند که این اشتباه را دوباره تکرار نکنند. 


حالا همه چیز به پیشنهاد پی اس جی بستگی دارد که البته می تواند پایین تر از حد انتظار آرسنال باشد. باشگاه آرسنال قبل از بحران کرونا با اوبامیانگ بر سر تمدید قرارداد مذاکره کرده بود که این مذاکرات به زمانی دیگر موکول شد اما آرسنال الان در وضعیت بدی قرار دارد چون با واقعیت از دست دادن مهاجم و ستاره خود رو به رو هستند. 


البته این امکان هم وجود دارد که لاکازت هم از جمع توپچی ها جدا شده و با بازیکنی از اتلتیکو مادرید معاوضه شود.به نظر می آید که لاکازت با لمار معاوضه شود. سال 2017 که لاکازت به آرسنال آمد شایعات زیادی از پیوستن او به اتلتیکو مادرید به گوش می رسید.

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود