پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد

پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 56

باشگاه پی اس جی می خواهد برای خرید اوبامیانگ پیشنهاد 35 میلیون پوندی به آرسنال بدهد. این مهاجم گابنی فقط 12 ماه دیگر با آرسنال قرارداد دارد که این موضوع باعث می شود آرسنال به اجبار این بازیکن را بفروشد. البته بارسلونا و اینتر مدتی زیادی است که به خرید اوبامیانگ علاقه دارند.


با این اوصاف خبرگذاری Le10Sport می گوید که لیگ 1 فرانسه اولین پیشنهاد رسمی را به آرسنال خواهد داد. ادینسون کاوانی در تابستان پیش رو قراردادش با پی اس جی تمام خواهد شد و به نظر می آید که این تیم را ترک خواهد کرد. این موضوع نشان می دهد که باشگاه پاریسی مجبور است که در همین تابستان یک مهاجم بزرگ بخرد.


مائورو ایکاردی هم در همین تابستان قرارداد قرضی اش با پی اس جی به پایان می رسد و به اینتر باز می گردد. این مطلب ثابت می کند که پی اس جی قطعا به دنبال خرید مهاجم خواهد بود. قدرت مالی این باشگاه پاریسی شانس آنها را برای خرید اوبامیانگ بیشتر می کند.


اوبامیانگ 31 ساله ژانویه 2018 از دورتموند به آرسنال آمد و از آن موقع گلزن اصلی این تیم بوده است. او در 97 بازی 61 گل به ثمر رسانده که آماری بسیاری عالی می باشد اما توپچی ها نمی خواهند به بازیکنانی که قراردادشان رو به اتمام می باشد اجازه دهند رایگان از تیم بروند. باشگاه آرسنال قبلا هم چنین تجربه ای داشته مثل آرون رمزی که قراردادش تمام شد و رایگان از تیم رفت اما حالا توپچی ها نمی خواهند که این اشتباه را دوباره تکرار نکنند. 


حالا همه چیز به پیشنهاد پی اس جی بستگی دارد که البته می تواند پایین تر از حد انتظار آرسنال باشد. باشگاه آرسنال قبل از بحران کرونا با اوبامیانگ بر سر تمدید قرارداد مذاکره کرده بود که این مذاکرات به زمانی دیگر موکول شد اما آرسنال الان در وضعیت بدی قرار دارد چون با واقعیت از دست دادن مهاجم و ستاره خود رو به رو هستند. 


البته این امکان هم وجود دارد که لاکازت هم از جمع توپچی ها جدا شده و با بازیکنی از اتلتیکو مادرید معاوضه شود.به نظر می آید که لاکازت با لمار معاوضه شود. سال 2017 که لاکازت به آرسنال آمد شایعات زیادی از پیوستن او به اتلتیکو مادرید به گوش می رسید.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن