چراغ سبز سازمان لیگ برای بازی های دوستانه

چراغ سبز سازمان لیگ برای بازی های دوستانه

مترجم:Moshtagh Laghaei 57

به نقل از انجمن مطبوعات، سازمان لیگ جزیره برای بازی های دوستانه قبل از شروع مجدد بازی ها چراغ سبز نشان داده است. بازی ها فصل جاری لیگ جزیره از ماه مارس به خاطر بحران کرونا به تعلیق در آمده اما "پروژه شروع مجدد" در حال انجام شدن است و بازی ها از 17 ژوئن ادامه پیدا می کنند.


بازیکنان اول در گروه های کوچک با رعایت فاصله اجتماعی تمرین می کردند اما هفته گذشته اجازه تمرین تماسی به آنها داده شد. در بعضی تیم ها بازیکنان در تمرینات به دو تیم 11 نفره تقسیم شده و با هم بازی می کنند. حالا باشگاه های لیگ جزیره می توانند تا قبل از شروع مجدد بازی ها، در زمین‌های تمرینی به صورت دوستانه با هم بازی کنند. 


دولت دستورالعمل هایی را به باشگاه ها داده تا مقررات جدید را برای آنها مشخص کند. این مقررات شامل ارزیابی کامل خطرات قبل از بازی ها است و قضاوت مسابقات به جای داورها به عهده تعدادی از اعضا یا کادر تیم ها می باشد. تیم ها حق ندارند بیش از 90 دقیقه با یکدیگر به صورت دوستانه بازی کنند همچنین بازیکنان باید با ماشین شخصی خود و با رعایت فاصله اجتماعی وارد زمین مسابقه شوند البته اقدامات بهداشتی در زمین های مسابقه انجام خواهد شد.


با انجام بازی های تمرینی 11 به 11 داخلی هر تیم، پیشرفت آنها به طور دقیق تا موقع بازی با تیم های دیگر مشخص نخواهد شد. لیورپول، ساوتهمپتون و شفیلدیونایتد باشگاه هایی هستند که بازی های داخلی در تیم خود انجام داده اند که این کار باعث افزایش حجم کار و آمادگی بدنی می شود. بن آزبورن هافبک شفیلدیونایتد می گوید:


"فکر می کنم اگر سازمان لیگ و دولت اجازه دهند بازی های دوستانه هم برگزار خواهند شد اما در حال حاضر در حال افزایش زمان تمرینات هستیم. قبلا 50 دقیقه بود و حالا به 70 دقیقه رسیده است. هفته بعد باید چند بازی انجام دهیم و فشار را بیشتر کنیم تا بتوانیم از نظر بدنی آمادگی کامل داشته باشیم."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن