چراغ سبز سازمان لیگ برای بازی های دوستانه

چراغ سبز سازمان لیگ برای بازی های دوستانه

مترجم:Moshtagh Laghaei 80

به نقل از انجمن مطبوعات، سازمان لیگ جزیره برای بازی های دوستانه قبل از شروع مجدد بازی ها چراغ سبز نشان داده است. بازی ها فصل جاری لیگ جزیره از ماه مارس به خاطر بحران کرونا به تعلیق در آمده اما "پروژه شروع مجدد" در حال انجام شدن است و بازی ها از 17 ژوئن ادامه پیدا می کنند.


بازیکنان اول در گروه های کوچک با رعایت فاصله اجتماعی تمرین می کردند اما هفته گذشته اجازه تمرین تماسی به آنها داده شد. در بعضی تیم ها بازیکنان در تمرینات به دو تیم 11 نفره تقسیم شده و با هم بازی می کنند. حالا باشگاه های لیگ جزیره می توانند تا قبل از شروع مجدد بازی ها، در زمین‌های تمرینی به صورت دوستانه با هم بازی کنند. 


دولت دستورالعمل هایی را به باشگاه ها داده تا مقررات جدید را برای آنها مشخص کند. این مقررات شامل ارزیابی کامل خطرات قبل از بازی ها است و قضاوت مسابقات به جای داورها به عهده تعدادی از اعضا یا کادر تیم ها می باشد. تیم ها حق ندارند بیش از 90 دقیقه با یکدیگر به صورت دوستانه بازی کنند همچنین بازیکنان باید با ماشین شخصی خود و با رعایت فاصله اجتماعی وارد زمین مسابقه شوند البته اقدامات بهداشتی در زمین های مسابقه انجام خواهد شد.


با انجام بازی های تمرینی 11 به 11 داخلی هر تیم، پیشرفت آنها به طور دقیق تا موقع بازی با تیم های دیگر مشخص نخواهد شد. لیورپول، ساوتهمپتون و شفیلدیونایتد باشگاه هایی هستند که بازی های داخلی در تیم خود انجام داده اند که این کار باعث افزایش حجم کار و آمادگی بدنی می شود. بن آزبورن هافبک شفیلدیونایتد می گوید:


"فکر می کنم اگر سازمان لیگ و دولت اجازه دهند بازی های دوستانه هم برگزار خواهند شد اما در حال حاضر در حال افزایش زمان تمرینات هستیم. قبلا 50 دقیقه بود و حالا به 70 دقیقه رسیده است. هفته بعد باید چند بازی انجام دهیم و فشار را بیشتر کنیم تا بتوانیم از نظر بدنی آمادگی کامل داشته باشیم."

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال