چلسی، حریفی سخت در فینال جام حذفی

چلسی، حریفی سخت در فینال جام حذفی

مترجم:Moshtagh Laghaei 39

چلسی در نیمه نهایی جام حذفی منچستریونایتد را از پیش رو برداشت. حالا فینال این رقابت ها بین آرسنال و چلسی خواهد بود. میکل آرتتا سرمربی توپچی‌ها در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با استون ویلا درباره رویارویی با چلسی در فینال جام حذفی گفت:


مشتاق بودم که نحوه بازی و قرارگیری بازیکنان آنها را در زمین ببینم. به نظر من بازی خوبی بود. فکر می کنم نتیجه بازی گویای اتفاقات بازی نبود اما مشخص است که برابر حریف خیلی سختی در فینال قرار خواهیم گرفت.

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد