چلسی هم به دنبال اوبامیانگ است

چلسی هم به دنبال اوبامیانگ است

مترجم:Moshtagh Laghaei 176

پیرامریک اوبامیانگ سال 2018 به آرسنال آمد و تا به الان 49 گل برای این باشگاه به ثمر رسانده است. یک سال از قرارداد این بازیکن با آرسنال باقی مانده و هنوز برای تمدید قرارداد با باشگاه به توافق نرسیده است. تیم های بزرگی از جمله رئال و بارسا همچنین منچستر یونایتد به خرید اوبامیانگ علاقه دارند.


به نقل از بلیچر ریپورت، چلسی هم به جمع علاقه مندان اوبامیانگ اضافه شده است. فرانک لمپارد سرمربی چلسی می خواهد خط حمله خود را تقویت کند و معتقد است که اوبامیانگ به این امر کمک خواهد کرد. به نظر می آید که پیشنهاد چلسی می تواند اوبا را وسوسه کند چون آنها در لیگ قهرمانان حضور خواهند داشت و این تنها چیزی است که آرسنال نمی تواند قولش را به اوبا بدهد.


اوبامیانگ در این فصل 17 گل به ثمر رسانده و بعد از جیمی واردی در رده دوم گلزنان لیگ جزیره قرار دارد. با این حال چارلی نیکلاس مهاجم سابق آرسنال از توپچی ها خواسته که با اوبا قرارداد جدید امضا کنند و او را در تیم نگه دارند. نیکلاس در مصاحبه ای با اسکای اسپورت می گوید:


"از اوبا می پرسم: آیا به خاطر پول است؟ آیا به دنبال دستمزد بالاتر هستی؟ آیا این چیزی است که با آن می توانیم تو را نگه داریم؟ اگر جواب او مثبت باشد، آرسنال باید معامله را انجام دهد و به این معنی است که در پایان فصل و شروع نقل و انتقالات می توانیم ترنسفر ها را انجام دهیم. البته فروش یک یا دو بازیکن می تواند به انجام این معامله کمک کند."


نیکلاس همچنین می گوید که قابل درک است که اگر آرسنال بخواهد با پول زیادی اوبا را بفروشد اما اصرار دارد باشگاه نباید اجازه دهد که اوبا همانطور که آرون رمزی به صورت آزاد و رایگان به یوونتوس رفت، از تیم برود. نیکلاس ادامه می دهد:


" فکر نمی کنم لیورپول یا سیتی و حتی یونایتد برای خرید اوبا تلاش کنند اما اگر دو غول اسپانیایی برای خرید اوبا جدی باشند درک می کنم که آرسنال بخواهد او را بفروشد اما نباید مثل رمزی شود. یا باید با او تمدید کنند یا او را بفروشند. تنها این دو راه وجود دارد."

لینک کوتاه لینک منبع