ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم

ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم

مترجم:Moshtagh Laghaei 95

گرانیت ژاکا می گوید که رقابت های این فصل برای خودش خارق‌العاده و در کل برای باشگاه ناامید کننده بوده است. از او پرسیده شد که آیا به خاطر اینکه در رتبه هشتم لیگ را تمام کردند، دیگر آرسنال باشگاه بزرگی در نظر گرفته نمی شود؟ او در مصاحبه با Blick که این سوال را پرسیده بود، گفت:


این چه سوالی است؟ باشگاه آرسنال یک باشگاه خارق‌العاده هست و خواهد بود. برای خیلی از بازیکنان جوان و خود من بازی در این تیم یک رویا و باعث افتخار است. به نظر من باشگاه زیر نظر میکل آرتتا در آینده موقعیت خوبی خواهد داشت و مطمئنم که توپچی‌ها در رقابت‌های اروپایی خواهند درخشید.


رابطه ژاکا با آرتتا به او کمک کرد که در نا آرامی‌های بعد از کاپیتانی کوتاه مدتش و اتفاقاتی که در بازی با کریستال پالاس افتاد، کنار بیاید. او اعتراف می کند که پیشنهاد جدی از هرتابرلین داشت اما صحبت‌هایش با آرتتایی که تازه مربی آرسنال شده بود باعث شد که در این تیم بماند و برای جایگاهش بجنگد. ژاکا می گوید:


آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم. مدت کوتاهی بعد از آمدن او به آرسنال صحبت خوبی با هم داشتیم. فقط می توانم چیزهای مثبت درباره او بگویم. آرتتا یک مربی جوان و خیلی دقیق است که در هر جلسه تمرینی بیشتر از 100 درصد توانش را می گذارد و برای هر بازی ما را به بهترین نحو آماده می کند. واقعا این را تجربه کردم. او هم به عنوان مربی و هم یک انسان فوق‌العاده است. در مدتی که به تیم آمده چیزهای زیادی از او یاد گرفتم که جزئیات زیادی دارد و باعث شده که بازی من بهتر شود. باعث افتخار است که می توانم زیر نظر او کار کنم.

لینک کوتاه لینک منبع