ژاکا باید قانع می شد که در آرسنال جایی دارد

ژاکا باید قانع می شد که در آرسنال جایی دارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 142

میکل آرتتا بعد از بازی با سیتی درباره داوید لوئیز زیاد صحبت کرد. در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با استون ویلا خبرنگار از او خواست تا درباره بازگشت گرانیت ژاکا به فرم خوبش هم صحبت کند. آرتتا در این باره گفت:


هر دو بازیکنی هستند که ارزش دادن زمان و انگیزه را دارند چون می‌دانم چقدر حرفه ای هستند و چقدر می‌خواهند برنده باشند. بعضی اوقات که به مشکل می‌خورند به حمایت نیاز دارند. با عملکردشان نشان می‌دهند که لایق اینجا بودن هستند و می‌بینید چطور برای باشگاه می‌جنگد.


خبرنگار باز هم درباره ژاکا سوال کرد و از آرتتا پرسید که این بازیکن چقدر آماده بود آن طور که می خواهید تغییر کند؟ آرتتا در پاسخ گفت:


مشکل با ژاکا این بود که باید او را قانع می کردم که اینجا جایی دارد و به او باور دارم و چیزها در این ورزش خیلی زود تغییر می کنند. اول از همه باید باور می‌کرد که می تواند این کار را انجام بدهد و اگر بتواند موفق شود او را تمام و کمال حمایت خواهیم کرد. خوشحالم که واکنش هواداران را نسبت به او می‌شنوم. فکر می‌کنم آنها قدر کاری که او کرده را می‌دانند. گذشته ها گذشته و باید از مشکلات درس بگیریم. فکر می‌کنم برای هر بازیکنی که به مشکل خورده، ژاکا یک الگوست. اگر بخواهی تغییر کنی و در این راه استوار و ثابت قدم باشی همیشه راهی برای بازگشت هست.


سوال دیگری که درباره ژاکا شد این بود که آیا این بازیکن از بازی بدون تماشاگر سود برده؟ که آرتتا در پاسخ گفت:


طبیعتا بعد از اتفاقی که افتاد این را می گویید و درست هم می گویید. وقتی من آمدم و با تماشاگر بازی کردیم هیچ واکنشی نسبت به او احساس نکردم. فکر می کنم هواداران مثبت تر شدند اما این سوال را باید بیشتر از خودش بپرسید. اما به نظرم او می تواند این شرایط را کنترل کند. من نمی دانم. سوال خوبی بود!

لینک کوتاه لینک منبع

Aston Villa 1 - 0 Arsenal

Villa Park - Premier League

سه شنبه ۳۱ تیر - ۲۳:۴۵

منوی بازی