کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند

کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 88

ضعف خط دفاعی همچنان باعث تضعیف تلاش های توپچی ها برای برد می شود. این نقطه ضعف باز هم باعث شکست آرسنال مقابل تاتنهام شد. کار خوب تیمی که زیرنظر آرتتا در چند هفته گذشته دیدیم به خاطر یک خطای دیگر خراب شد. آرتتا قول داده است که مشکلات اساسی آرسنال در قسمت های مهم حل کند اما الان هم همچنان باید آزمایش کند.


آرتتا هنوز مطمئن نیست از سیستم چهار دفاعی یا سه دفاعی استفاده کند. کئون هم از آرتتا می خواهد که یک سیستم را انتخاب کند و بازیکنان متناسب با آن سیستم را بخرد. کئون در مصاحبه ای با دیلی میل گفت:


از هر دو گلی که آرسنال خورد، می شد جلوگیری کرد. مشکل این جاست که یک بار دیگر بی نظمی و بی دقتی باعث شکست تیم شد. شاگردان آرتتا سه کلین شیت متوالی داشتند که اگر انکتیا اخراج نشده بود و لستر گل تساوی را نمی زد چهار کلین شیت متوالی می شد بعد از آن به نظر می آمد که دارند پیشرفت می کنند. اما بعد رفتند اینکار[اشتباهات در بازی با تاتنهام] را کردند.


بیایید با گل اول تاتنهام که سه دقیقه بعد از گل لاکازت بازی را به تساوی کشاند شروع کنیم. کولاشیناچ توپ را در اختیار داشت و تیرنی در وینگ چپ خالی بود اما به او پاس نداد. به جای آن به عقب نگاه کرد و به لوئیز پاس داد. البته به جای اینکه توپ را به سمت چپ لوئیز که در حال حرکت به همان سمت بود بدهد، به سمت راست لوئیز پاس داد. این حرکت باعث شد که سون توپ را بگیرد و گل تساوی را بزند. آرسنال در نیمه دوم 76 درصد مالکیت توپ داشت. به نظر به بازی مسلط بودند اما از روی یک ضربه شروع مجدد بازی را واگذار کردند. تیرنی با 178 سانتی متر قد مامور مهار آلدرویرلد 188 سانتی متری شد که مدافع تاتنهام در این دوئل پیروز شد.


آرسنال نکات مثبتی هم داشت. عملکرد دنی سبایوس در خط هافبک امیدوارکننده ظاهر شد همچنین امی مارتینز به احتمال زیاد بهترین بازیکن آرسنال در این بازی بود. با این حال آرتتا باید تصمیم بگیرد که می خواهد تیمش با چه سیستمی(سه یا چهار دفاعی) بازی کند و باید بازیکنانی متناسب با آن سیستم را بخرد. هری کین و سون مشکل ساز بودند. دیدیم که موستافی روی پایشان رفت؛ شاید به این دلیل بود که فکر نمی کرد از طرف لوئیز که پشت سرش بود حمایت می شود. سیستم خود را انتخاب کن آرتتا و بازیکنان متناسب با آن سیستم را بخر.


آرتتا قبلا گفته بود که برای خریدهای تابستانی در آرسنال با امید به داشتن بودجه بیشتر برنامه هایی دارد که به بهبود و تقویت تیم کمک خواهد کرد.

لینک کوتاه لینک منبع

Tottenham 2 - 1 Arsenal

Tottenham Hotspur - Premier League

یکشنبه ۲۲ تیر - ۲۰:۰۰

منوی بازی
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد