کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا

کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا

مترجم:Moshtagh Laghaei 78

داوید لوئیز در صورت رفتن به بنفیکا باید دستمزد خود را تا حدود 38 هزار پوند در هفته پایین بیاورد. مدافع برزیلی توپچی ها منتظر پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی باشگاه آرسنال می باشد. لوئیز تایید کرده که قبلا با ویرا مدیر بنفیکا برای بازگشت به این باشگاه، صحبت کرده است.


باشگاه بنفیکا نهایتا 32 هزار پوند در هفته می تواند به لوئیز دستمزد بدهد. با توجه به این موضوع لوئیز اگر قصد بازگشت به پرتغال را دارد، باید بیشتر از نصف دستمزد خود را کم کند. لوئیز فاش کرده که قبلا با بنفیکا برای بازگشت صحبت کرده و قصد دارد تا قبل از پایان دوران فوتبالش به این باشگاه برود. لوئیز در مصاحبه ای در این باره گفت:


"من با ویرا درباره بازگشت صحبت کرده ام. رویای من به پایان رساندن دوران فوتبالم در بنفیکا است. نمی دانم چه زمانی اما به زودی این اتفاق خواهد افتاد. اگر ویرا مدیر باشگاه اجازه دهد و هواداران باشگاه بخواهند به بنفیکا باز خواهم گشت. (بازگشت به بنفیکا) یکی از زیباترین لحظات زندگی ام خواهد بود."


لوئیز در همه رقابت ها 32 بازی برای آرسنال انجام داده و دو گل به ثمر رسانده است. او در چلسی قهرمان لیگ جزیره، لیگ قهرمانان و لیگ اروپا شد همچنین دو قهرمانی جام حذفی را کسب کرد. لوئیز در پاری سن ژرمن دو بار قهرمان لیگ یک، دو بار قهرمان کوپ دو فرانس (جام حذفی فرانسه) و یک بار قهرمان کوپ دو لا لیگ (جام اتحادیه فرانسه) شد.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال