کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا

کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا

مترجم:Moshtagh Laghaei 53

داوید لوئیز در صورت رفتن به بنفیکا باید دستمزد خود را تا حدود 38 هزار پوند در هفته پایین بیاورد. مدافع برزیلی توپچی ها منتظر پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی باشگاه آرسنال می باشد. لوئیز تایید کرده که قبلا با ویرا مدیر بنفیکا برای بازگشت به این باشگاه، صحبت کرده است.


باشگاه بنفیکا نهایتا 32 هزار پوند در هفته می تواند به لوئیز دستمزد بدهد. با توجه به این موضوع لوئیز اگر قصد بازگشت به پرتغال را دارد، باید بیشتر از نصف دستمزد خود را کم کند. لوئیز فاش کرده که قبلا با بنفیکا برای بازگشت صحبت کرده و قصد دارد تا قبل از پایان دوران فوتبالش به این باشگاه برود. لوئیز در مصاحبه ای در این باره گفت:


"من با ویرا درباره بازگشت صحبت کرده ام. رویای من به پایان رساندن دوران فوتبالم در بنفیکا است. نمی دانم چه زمانی اما به زودی این اتفاق خواهد افتاد. اگر ویرا مدیر باشگاه اجازه دهد و هواداران باشگاه بخواهند به بنفیکا باز خواهم گشت. (بازگشت به بنفیکا) یکی از زیباترین لحظات زندگی ام خواهد بود."


لوئیز در همه رقابت ها 32 بازی برای آرسنال انجام داده و دو گل به ثمر رسانده است. او در چلسی قهرمان لیگ جزیره، لیگ قهرمانان و لیگ اروپا شد همچنین دو قهرمانی جام حذفی را کسب کرد. لوئیز در پاری سن ژرمن دو بار قهرمان لیگ یک، دو بار قهرمان کوپ دو فرانس (جام حذفی فرانسه) و یک بار قهرمان کوپ دو لا لیگ (جام اتحادیه فرانسه) شد.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن