GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
کمک های باشگاه های لیگ جزیره در دوران کرونا

کمک های باشگاه های لیگ جزیره در دوران کرونا

مترجم:Moshtagh Laghaei 32

تیم های لیگ جزیره در واکنش با بحران کرونا خود را برای کمک به شکست کرونا و پایان این بحران آماده کرده اند. بعد از اینکه اعلام شد لیگ جزیره تا 30 آوریل به تعلیق درآمده، تیم ها تمرکز خود را روی کمک به مردم و بالا بردن روحیه آنها گذاشته اند.
صحبت ها برای از سر گرفتن مسابقات لیگ و برگشتن تیم ها به تمرینات به دوشنبه موکول شده است. روز دوشنبه دولت بریتانیا قرار است که دستور مستقیم به قرنطینه بدهد. فوتبال عضوی حیاتی از زندگی مردم است اما با عمیق تر شدن بحران کرونا فوتبال کم رنگ تر می شود. صد ها هزار هوادار آخر هفته جمع میشدند، فوتبال تماشا می کردند و بعد از بازی ها با هم به نقد و بررسی می پرداختند. اما حالا چشم همه به همین تیم ها است تا در شکست این بحران به آنها کمک کنند. باشگاه آرسنال هم یکی از همین تیم ها است.

باشگاه آرسنال در نظر دارد که به ایزلینگتون بورو در لندن در این بحران کمک کند. آرسنال تا به حال 100 هزار پوند به خیره ها و سازمان ها کمک کرده و همچنین 50 هزار پوند هم به تامین هزینه های ایزلینگتون بورو اختصاص داده است. همچنین یک سری منابع دیجیتال برای دانش آموزان ابتدایی ساخته شده که معلم های آنها از راه دور تدریس کنند. همچنین به دنبال راه هایی هستند تا بتوانند کارمندان خود را حمایت کنند. مرتبا تماس هایی با داوطلبان جوان گرفته خواهد شد تا برای حمایت از اردوگاه مهاجران زعتری در اردن، جاکارتا و اندونزی به کار گرفته شوند. مربیان آرسنال هم از راه دور با مربیان محلی همکاری می کنند تا بتوانند طرح های تمرین منعطف "مربیگری برای زندگی" را توسعه دهند.

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو