کمک های باشگاه های لیگ جزیره در دوران کرونا

کمک های باشگاه های لیگ جزیره در دوران کرونا

مترجم:Moshtagh Laghaei 208

تیم های لیگ جزیره در واکنش با بحران کرونا خود را برای کمک به شکست کرونا و پایان این بحران آماده کرده اند. بعد از اینکه اعلام شد لیگ جزیره تا 30 آوریل به تعلیق درآمده، تیم ها تمرکز خود را روی کمک به مردم و بالا بردن روحیه آنها گذاشته اند.
صحبت ها برای از سر گرفتن مسابقات لیگ و برگشتن تیم ها به تمرینات به دوشنبه موکول شده است. روز دوشنبه دولت بریتانیا قرار است که دستور مستقیم به قرنطینه بدهد. فوتبال عضوی حیاتی از زندگی مردم است اما با عمیق تر شدن بحران کرونا فوتبال کم رنگ تر می شود. صد ها هزار هوادار آخر هفته جمع میشدند، فوتبال تماشا می کردند و بعد از بازی ها با هم به نقد و بررسی می پرداختند. اما حالا چشم همه به همین تیم ها است تا در شکست این بحران به آنها کمک کنند. باشگاه آرسنال هم یکی از همین تیم ها است.

باشگاه آرسنال در نظر دارد که به ایزلینگتون بورو در لندن در این بحران کمک کند. آرسنال تا به حال 100 هزار پوند به خیره ها و سازمان ها کمک کرده و همچنین 50 هزار پوند هم به تامین هزینه های ایزلینگتون بورو اختصاص داده است. همچنین یک سری منابع دیجیتال برای دانش آموزان ابتدایی ساخته شده که معلم های آنها از راه دور تدریس کنند. همچنین به دنبال راه هایی هستند تا بتوانند کارمندان خود را حمایت کنند. مرتبا تماس هایی با داوطلبان جوان گرفته خواهد شد تا برای حمایت از اردوگاه مهاجران زعتری در اردن، جاکارتا و اندونزی به کار گرفته شوند. مربیان آرسنال هم از راه دور با مربیان محلی همکاری می کنند تا بتوانند طرح های تمرین منعطف "مربیگری برای زندگی" را توسعه دهند.

لینک کوتاه لینک منبع