کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با استون ویلا

کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با استون ویلا

مترجم:Moshtagh Laghaei 95

آرتتا درباره باخت به استون ویلا گفت:


فوتبال همین است. هر بازی با بازی دیگر متفاوت است. اول از همه به استون ویلا به خاطر عملکرد و بردشان تبریک می گویم. این هفته برای ما بسیار احساسی و خسته کننده بود. ما همه چیز را امتحان کردیم.


خبرنگار از آرتتا پرسید که آیا حس نمی کند حضور اوزیل در چنین بازی‌هایی منطقی است؟ که آرتتا در پاسخ گفت:


مسئله فقط یک بازیکن نیست بلکه برنامه‌های تیمی است که باید اتفاق بیفتد.


خبرنگار سوال دیگری از آرتتا پرسید که آیا می خواست به هواداران القاء کند که کرونکه‌ها از او حمایت مالی نمی کنند؟ آرتتا در جواب این سوال گفت:


اصلا چنین قصدی نداشتم اما تاکید می کنم که ترکیب باید تقویت شود.


آرتتا درباره تقویت ترکیب توضیحاتی داد:


باید راهی برای این کار پیدا کنیم. زمان می برد. این همه فاصله با صدر جدول به این معنی است که تیم باید تقویت شود.


آرتتا در واکنش به نتیجه بازی گفت:


ما باید شور و اشتیاق را به بازیکنان انتقال دهیم. فراز و نشیب‌هایی وجود خواهد داشت اما لازم است که واقعیت را ببینیم و پیشرفت کنیم.


خبرنگار گفت که اوزیل بیشترین موقعیت های گل را خلق کرده و بعد پرسید این موضوع دیگر بازیکنان خلاق تیم را چگونه نشان می دهد؟ آرتتا در پاسخ به این سوال گفت:


نمی دانم. سعی می کنم بهترین تصمیم‌ها را برای تیم و باشگاه بگیرم. همیشه برای همین تلاش می کنم. بعضی وقت‌ها تصمیمات درستی می گیرم و گاهی اوقات غلط و در بعضی مواقع هم تصمیمات خیلی غلطی می گیرم. همیشه سعی می کنم بهترینم را ارائه بدهم.

لینک کوتاه لینک منبع

Aston Villa 1 - 0 Arsenal

Villa Park - Premier League

سه شنبه ۳۱ تیر - ۲۳:۴۵

منوی بازی
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد