کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با برایتون

کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با برایتون

مترجم:Moshtagh Laghaei 141

توپچی ها در پی شکست از منچسترسیتی در روز چهارشنبه، امروز مقابل برایتون بازی کردند و دوباره شکست خوردند. نیکلاس په‌په گل اول بازی را به ثمر رساند اما لوئیس دانک بازیکن برایتون از اشتباه راب هولدینگ استفاده کرد و دروازه آرسنال را باز کرد.

 

نیل موپای با برند لنو دروازه‌بان آرسنال برخورد داشت که باعث مصدومیت لنو و تعویض این دروازه‌بان شد. نهایتا در دقیقه 95 موپای گل دوم را به آرسنال زد و توپچی ها در دومین بازی بعد از بازگشت لیگ جزیره شکست خورد. در آخر بازی متئو گندوزی با نیل موپای درگیر شد. کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی به شرح زیر می باشد.


درباره باخت خود چه نظری دارید؟


قطعا بعد از هر شکست به دنبال نتیجه گرفتن در بازی بعدی هستیم. برای برد خیلی تلاش کردیم اما رقابت نکردیم. باید در لیگ جزیره رقابت کرد. ما گل اول بازی را زدیم اما بعد از آن در چند دوئل مهم ناموفق بودیم بنابراین فکر می کنم که همه چیز تقصیر خود ماست.


آیا درباره شخصیت تیم خود نگران هستید؟


درباره شخصیت تیم نه اما درباره نحوه رقابت تیم در لیگ جزیره، در این شرایط درباره 100 دقیقه بازی و هر توپی که به حرکت در می آید نگرانم. وقتی که حواستان به حریف نباشد محکوم به شکست خواهید بود. این اولین باری نیست که چنین اتفاقی می افتد. اگر می‌خواهید در این سطح همیشه برنده بازی باشید حتما باید حواستان به حریف باشد و دیگر هیچ حرفی در آن باقی نمی ماند.


چرا بازیکنان شما رقابت نکردند؟


بنظرم در بیشتر بازی خوب بازی کردند اما در لحظات حساس اگر خوب بازی نکنید باید تاوان آن را بدهید. این تقصیر من بود چون من باید کاری می‌کردم که آنها رقابت کنند.


آیا نیل موپای مقصر مصدومیت برند لنو بود؟


فکر نمی کنم هیچ بازیکنی قصد آسیب زدن به بازیکنان دیگر را داشته باشد. در این مورد هم همین‌گونه است. بدشانسی بود. وضعیت لنو به نظر خوب نمی آید. باید فردا وضعیت او را بررسی کنیم. اتفاقی است که در فوتبال امکان دارد که بیفتد.


دقیقا چه اتفاقی برای لنو افتاد؟


از ناحیه زانو مصدوم شده و فکر می کنم که او دچار کشیدگی زیاد زانو شده است. باید شدت آسیب دیدگی را بررسی کنیم.


آیا امکان دارد که رباط صلیبی او آسیب دیده باشد؟


نمی دانیم. خیلی درد می کشید. هنوز هم درد دارد. باید تا فردا صبر کنیم و ببینم که تا چه حد آسیب دیده است.


به نظر می آمد که در آخر بازی گندوزی به موپای حمله کرد. در این باره چه نظری دارید؟


نمی دانم. ندیدم که چه اتفاقی افتاد. فقط دیدم که بازیکنان زیادی دارند با هم صحبت می کنند اما نمیدانم چه اتفاقی افتاد.


می دانید چرا بازیکنان شما از موپای عصبانی بودند؟


بله اما به خاطر نا امیدی بود چون ما بازی را باختیم و احتمالا واکنشی بود که به خاطر آن ممکن است رخ داده باشد. همیشه به این موضوع باور دارم که هیچ بازیکنی قصد صدمه زدن به بازیکنان دیگر را ندارد.


موپای گفت بازیکنان آرسنال باید بیشتر تواضع نشان دهند. در این باره چه نظری دارید؟


او هر چه می خواهد می تواند بگوید. بازیکنانم را می شناسم. تنها چیزی که ما در آن کمبود نداریم قطعا داشتن تواضع است.


آیا مصدومیت لنو روی شکست تیم تاثیر داشت؟


فکر نمی کنم به این دلیل باختیم چون بعد از آن اتفاقت زیادی افتاد. یک گل زدیم و فرصت زیادی برای بردن بازی داشتیم.


آیا با مبارزه‌ای دشوار برای بالا بردن روحیه مواجه هستید؟


قطعا. وقتی دو بازی پشت سر هم شکست می خورید سخت‌ترین کار بالا بردن روحیه بازیکنان و باور داشتن به کاری که انجام می دهید، خواهد بود. شرایط بازی با سیتی با بازی امروز کاملا متفاوت است. امروز بیشتر ناراحت هستم چون می دانم در بازی با سیتی اتفاقاتی که افتاد باعث شکست شد اما اتفاقات امروز تقصیر خود ما بود و این قابل قبول نیست.
 

لینک کوتاه لینک منبع