کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام

کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام

مترجم:Moshtagh Laghaei 112

آرتتا درباره از دست دادن پیروزی گفت:


از بچه ها واقعا ناراحتم و ناامید شده ام. آنها را مجبور کردیم بازی هوایی انجام دهند که همان چیزی بود که می خواستیم اما اگر روی چنین توپ هایی گل بخوریم کار سخت می شود.


آرتتا درباره اشتباهات فردی بازیکنان در زمین صحبت کرد:


از نظر ذهنی سخت است و روی روحیه بازیکنان تاثیر می گذارد. در نیمه دوم به بازی برگشتیم اما در یک حرکت روی ضربه شروع مجدد گل تساوی را دریافت کردیم و باید از آن درس بگیریم. مطمئنم که می توانیم به شرایط خوبی برسیم. از هواداران معذرت می خواهم. می دانم که چقدر برای آنها مهم بود.


آرتتا درباره کسب سهمیه بازی های اروپایی گفت:


از نظر گرفتن امتیاز ضربه بزرگی خوردیم. ما در لیگ و جام حذفی می جنگیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن فصل را به پایان برسانیم.


آرتتا درباره اینکه تیم چگونه پیشرفت خواهد کرد، گفت:


اگر اشتباهات را به حداقل برسانیم و مثل قبل بازی کنیم، بازی های زیادی را خواهیم برد. این به ما بستگی دارد. واقعا حیف شد چون اگر بازی را می بردیم اعتماد به نفس بیشتری می گرفتیم.


آرتتا درباره شکست ندادن تاتنهام گفت:


از این بهتر می توانیم باشیم و فضاسازی بهتری انجام بدهیم. در اکثر مواقع 10 نفره حمله کردن آسان نیست.


خوزه مورینیو از آرتتا تعریف و تمجید کرد. آرتتا در این با گفت:


از او متشکرم. می توانم ببینم که چه کاری می خواهد انجام دهد. او دوباره پیروز شد. بازی در دو سبک متفاوت بود اما او همیشه راه بردن را پیدا می کند.


آرتتا درباره گل تساوی تاتنهام گفت:


در بازی های بزرگ زدن گل اول مسابقه خیلی مهم است اما خوردن گل تساوی روی تیم تاثیر می گذارد. در نیمه اول بعضی چیز ها را تغییر دادیم و حملات بهتری داشتیم اما گل دوم را خوردیم.


آرسنال اغلب در بازی هایی که جلو هست امتیاز از دست می دهد. آرتتا در این باره گفت:


چیزهای مختلفی باعث شده که امتیاز بازی ها را از دست دهیم. بعضی وقت ها اشتباهات بوده و گاهی اوقات درست مدیریت نکردن بازی ها. چنین حاشیه هایی زیاد است. در حال حاضر باید به پیشرفت ادامه دهیم.


آرتتا درباره اینکه آرسنال اغلب در دقایق پایانی بازی ها گل می خورد، گفت:


ممکن است به خاطر خستگی باشد. در بعضی مواقع به خاطر خستگی نبوده بلکه به خاطر عدم توجه و اشتباهات فردی بوده البته گاهی اوقات حریف در 10 دقیقه آخر بازی فشار می آورد.


آرتتا درباره راب هولدینگ و سعاد کولاشیناچ گفت:


گاهی اوقات تحرک بازیکنان در مواقعی که سه یا چهار بازی گل نخورده ایم واقعا بهتر است. هر وقت که از راب بخواهیم دوباره بازی کند، آماده خواهد بود.


از آرتتا باز هم درباره اوزیل پرسیده شد که او در جواب گفت:


شرایط او تغییری نکرده. همه چیز را به صورت داخلی مدیریت می کنیم. چیز دیگری در این باره ندارم که بگویم.

لینک کوتاه لینک منبع

Tottenham 2 - 1 Arsenal

Tottenham Hotspur - Premier League

یکشنبه ۲۲ تیر - ۲۰:۰۰

منوی بازی
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد