کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی

کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی

مترجم:Moshtagh Laghaei 132

آرتتا درباره VAR و تصمیمات داور گفت:


من نظر خودم را دارم. اتفاقات واضح هستند. داورها ممکن است تصمیم درست یا غلط بگیرند اما [همیشه] اینطور است.


آرتتا درباره نتیجه بازی و تساوی با لستر صحبت کرد:


در بیشتر بازی مستحق سه امتیاز بودیم. باید سه یا چهار گل می زدیم اما نزدیم. به نحوه تسلطمان به بازی افتخار می کنم.


آرتتا درباره اخراج شدن انکتیا و اخراج نشدن واردی گفت:


اگر بررسی کنیم، باید برای همه برابر باشد. اگر ادی کارت قرمز گرفت، آن یکی [واردی] هم باید می گرفت.


آرتتا درباره عملکرد ساکا گفت:


واقعا خوب است. در خط حمله خیلی دقیق کار می کند و حالا تصویر [بازی] برای او واضح تر است. گل های زیادی خواهد زد. در حال یادگیری پست جدید است. سختی هایی داشت اما دارد یاد می گیرد.


درباره جریان ویلیام سالیبا از آرتتا پرسیده شد که او در پاسخ گفت:


باشگاه دارد شرایط را بررسی می کند. ترجیح می دهم که کاری به این موضوع نداشته باشم. امیدوارم به توافق خوبی برسیم.


آرتتا درباره درباره اینکه نتوانستند کار لستر را تمام کنند، گفت:


کار سختی است. سخت ترین کار گل زدن است. ما در نیمه اول با بازیکنان بیشتری موقعیت های گلزنی خلق کردیم. اگر اینکار را نکنیم نمی توانیم در چنین مسابقه هایی بازی کنیم.


آرتتا درباره عملکرد سبایوس اظهار نظر کرد:


او و گرانیت عالی بودند. آنها در کنار هم پیشرفت زیادی داشتند. دنی پیشرفت بزرگی در تکل ها و قطع توپ هایش داشته است. خیلی از او راضی هستم.


آرتتا درباره احتمال بازی کردن اوبا در پست مهاجم وسط گفت:


ما به گزینه های خود نگاه می کنیم تا ببینیم که چگونه می توانیم تنوع داشته باشیم. باید ببینیم که ادی [انکتیا] تا چه مدت محروم خواهد بود. تا حد ممکن به مهاجم نیاز داریم. می دانیم که [اوبا] می تواند در پست شماره 9 بازی کند اما الان تعادل تیم عالی است. می توان به او گفت که در هر پستی بازی کند و او اینکار را خواهد کرد.


آرتتا در نهایت درباره حضور کوتاه و اخراج انکتیا صحبت کرد:


ناامید شده است. در تمام مدت [برخورد با بازیکن لستر] رو به جلو حرکت می کرد و بازیکن را ندید. باید از این شرایط درس بگیرد. آنها [اوبا و لاکا] باید از او حمایت کنند.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 1 - 1 Leicester City

Emirates - Premier League

سه شنبه ۱۷ تیر - ۲۳:۴۵

منوی بازی
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد