کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول

کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول

مترجم:Moshtagh Laghaei 130

آرتتا درباره اشتباهات لیورپول گفت: 


این بخشی از فوتبال است. امروز ما آنها را مجبور به اشتباه کردیم که همین تفاوت‌ها را رقم زد.


آرتتا درباره دفاع آرسنال گفت:

ما برای این شرایط آماده بودیم. بچه هالی عالی کار کردند. از آنها خیلی راضی هستم چون نشان دادند که می توانند این کار را انجام دهند.


آرتتا درباره تکل الکساندر آرنولد عنوان کرد:


این بخشی از بازی بود. هر دو به سمت توپ رفتند.


آرتتا درباره اینکه آیا برای بازی با سیتی هم همین برنامه را دارد، گفت:


این جزوی از برنامه بازی ما نبود اما در خیلی از قسمت‌ها خلاءهایی داریم که باید آنها را پر کنیم. با باور داشتن خیلی کارها می توانیم بکنیم. تعادل مناسب را پیدا خواهیم کرد.


آرتتا درباره عملکرد تیم گفت:


اول موضوع انتخاب ترکیب بود. نمی توانم به بازیکنان بگویم که باورشان دارم و بعد به آنها بازی ندهم. بنابراین باید کاری کنیم که حس کنند جزئی از تیم هستند.


آرتتا درباره اینکه چقدر طول می کشد تا خلاءهای تیم را پر کند، گفت:


دیده‌ام که بعضی از باشگاه‌ها موفق به این کار نمی شوند و بعضی دیگر این کار را در طول چهار یا پنج سال انجام می دهند.تنها چیزی که می‌توانیم کنترل کنیم این است که چه کسی می‌خواهیم باشیم. تمرکز اصلی من روی پیشرفت بازیکنان است.


آرتتا درباره تامین بودجه برای تقویت تیم گفت: 


به نظرم واضح است که باید ترکیب را تقویت کنیم.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 2 - 1 Liverpool

Emirates - Premier League

چهارشنبه ۲۵ تیر - ۲۳:۴۵

منوی بازی
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد