کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد

کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد

مترجم:Moshtagh Laghaei 96

آرتتا اول از همه درباره اتفاقات بازی صحبت کرد:


بازی از همان شروع دیوانه کننده بود. وقتی یک یا دو گل جلو افتادیم مهاجمان آنها برای ما دردسرساز شدند. ما فرصت زیادی در محوطه جریمه خودمان به آنها دادیم. در بعضی مواقع بازی مثل بسکتبال شده بود.


آرتتا تایید کرد که اگر مارتینز آماده باشد، در فینال جام حذفی مقابل چلسی فیکس خواهد بود.


خبرنگار نظر آرتتا را درباره اینکه اوبامیانگ نتوانست برنده کفش طلای لیگ جزیره شود(اوبا با زدن یک گل دیگر می توانست برنده کفش طلای لیگ جزیره شود) را پرسید که آرتتا در جواب گفت:


دیدید که واقعا داشت تلاش می کرد. گاهی اوقات هم‌تیمی‌هایش تلاش زیادی می کردند که توپ را به او برسانند تا گل بزند.


آرتتا آخرین وضعیت مصدومیت موستفی را شرح داد:


در خط دفاع به مشکلات زیادی بر خورده‌ایم. موستی زیر نظر من خوب کار کرده و امیدوارم زودتر ریکاوری کند. او اولین بازی فصل بعد را از دست خواهد داد. تاندون همسترینگ او کشیده شده که معمولا هفته‌ها طول می کشد تا خوب شود.


در آخر آرتتا درباره سقوط واتفورد به چمپیونشیپ صحبت کرد:


واقعا برایشان متاسفم. امروز خیلی بدشانس بودند. آنها همسایه ما هستند. حتما برایشان سخت خواهد بود. معلوم بود که چقدر می خواستند در لیگ بمانند. متاسفم. امیدوارم فصل بعد دوباره به لیگ صعود کنند.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 3 - 2 Watford

Emirates - Premier League

یکشنبه ۵ مرداد - ۱۹:۳۰

منوی بازی
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد