کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی

کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی

مترجم:Moshtagh Laghaei 105

آرسنال وارد رقابت با تیم های صدر جدول شده، چه انتظاری از بازی های باقی مانده دارید؟


روند خوبی را داریم طی می کنیم و در مسیر خود در حرکت هستیم. حالا ما وارد حساس‌ترین زمان خود در فصل می شویم و در دو هفته آینده باید با تیم های صدر جدولی بازی کنیم. تا جایی که می توانیم تلاش می کنیم که آماده باشیم. می دانیم که این بازی ها برای آینده‌مان در این فصل مهم است بنابراین خیلی [روی این بازی ها] متمرکز شده ایم و متعهد شده ایم که تا جایی که می توانیم تلاش کنیم تا بهترین عملکردمان را داشته باشیم.


رکورد گلزنی جیمی واردی و عملکرد او در بازی ها چقدر تاثیرگذار بوده است؟


وقتی بازی های لستر را نگاه می کنم، انرژی که او [واردی] دارد بی نظیر است. ثبات او در نحوه بازی‌اش در لیگ جزیره عالی است و کارش را به خوبی انجام می دهد.


آیا همچنان معتقدید که اگر لستر و تاتنهام را شکست دهید سهمیه لیگ قهرمانان را کسب خواهید کرد؟


فکر می کنم که باید همه بازی ها را ببریم بعد صبر کرده و دعا کنیم. موضوع فقط یک بازی نیست. باید بازی به بازی پیش برویم. چند هفته قبل اصلا نمی توانستیم به اروپا فکر کنیم و حالا کمی به آن نزدیک تر شده ایم پس باید بازی به بازی پیش برویم تا ببینیم که به کجا می رسیم.


چرا فکر می کنید که بازیکنان 18 ساله شما [ساکا، گیلمور، گرینوود] تاثیرگذار هستند؟


آنها خیلی خوب آماده شده بودند، از همه آکادمی های کشور و سیستمی که در انگلیس وجود دارد که باعث می شود بازیکنان تحصیل و آمادگی خوبی داشته باشند قدردانی می کنم. در این سن، موضوع فقط داشتن کیفیت یا دانش بازی نیست، بلکه باید در باشگاه ساختاری داشته باشید که بازیکنان جوان را در مسیری که برای آنها به وجود آوردید حمایت کند همچنین از نظر ذهنی بازیکنان را برای حفظ سطح فشاری که باید با آن کار کنند، آماده کند.


آیا اوزیل و گندوزی شانس بازی کردن در بازی های باقی مانده را دارند؟


شرایط هنوز هم مثل قبل است.


از تیم لستر که زیر نظر برندن راجرز کار می کند چه انتظاری دارید؟


فکر می کنم برندن و دستیارانش کاملا نحوه بازی و رویکرد تیم را عوض کرده اند. کاملا مشخص است که سعی دارند چه کاری انجام دهند و خیلی هم به بازی خود مسلط هستند. آنها یکی از تیم هایی هستند که در موقعیت های سخت کنترل توپ بهتری دارند همچنین در لیگ جزیره با وجود سختی هایی که در چند هفته گذشته داشته اند، خیلی ثابت قدم بوده اند اما از وقتی که آنها [راجرز و دستیارانش] آمدند به کلی نحوه بازی تیم را عوض کرده اند. فکر می کنم که این را مقابل تیم های بزرگ هم ثابت کرده اند که می توانند این برتری را مقابل تیم های قوی تر حفظ کنند. کاری که آنها تا حالا انجام داده اند فوق‌العاده بوده است.


چگونه نیرو و شور و شوق را در بازیکنان حفظ می کنید؟


هر روز بازیکنان را تشویق می کنم و می فهمانم که این تنها راه رقابت با تیم های بزرگ این کشور است. هنوز خیلی چیزها را باید بهبود ببخشیم. تعداد بازیکنان زیادی داریم و باید بدون هیچ بحثی در همه بازی ها و جلسات تمرینی حضور داشته باشند. با آنها می توانیم تیم را بسازیم.


آیا امی مارتینز قصد دارد که شماره یک باشگاه بشود؟


مدت زیادی است که برای همین هدف در باشگاه تلاش می کند. همانطور که قبلا گفتم، نحوه آمادگی و ذهنیت او [برای این هدف] کاملا دقیق است. خیلی صبور و خوش رفتار بوده و حالا فرصت پیدا کرده و دارد از آن استفاده می کند. در این مرحله، موضوع دو یا سه یا حتی هشت یا ده بازی نیست. او باید در بازی های خیلی زیادی ثبات داشته باشد و الان باید این را ثابت کند.


آیا شروع مجدد لیگ یک یا دو هفته دیرتر باید انجام می شد؟


فکر نمی کنم. فکر می کنم به خوبی آماده بودیم. دو بازی خیلی متفاوت داشتیم. یکی مقابل سیتی بود که در همان اوایل بازی دو بازیکن ما مصدوم شدند و 45 دقیقه 10 نفره مقابل یکی از بهترین تیم های کشور بازی کردیم. در بازی دوم مقابل برایتون در بیشتر مواقع به بازی مسلط بودیم. یک بر صفر جلو بودیم و نتوانستیم گل دوم را بزنیم و بازی را به حریف واگذار کردیم بنابراین [باخت] به خاطر عملکرد بد و نداشتن ذهنیت و تلاش و اینجور چیزها نبود. شرایط متفاوتی بود که باید با آن کنار می آمدیم اما به اندازه کافی در آن دو بازی تلاش نکردیم.


با وجود شک و تردیدهایی که درباره آینده اوبا وجود دارد، چقدر از گلزنی لاکازت و تمدید قرارداد مارتینلی خوشحال شدید؟


خبرهای خوبی را در چند هفته گذشته درباره تعهد بازیکنان جوان به حضور در برنامه های آینده باشگاه داشتیم. درباره اوبا باید بگویم که دیدید چگونه بازی کرد. انرژی و تلاش او در بازی همچنین کمک او به تیم در در لحظات حساس نشان داد که چقدر در کاری که می خواهیم انجام بدهیم درگیر شده است. درباره لاکا هم همینطور است. برایش خوشحالم چون کاملا لیاقتش را داشت. خیلی وقت بود که خارج از خانه گل نزده بود. گل حساسی را برای ما زد اما نه فقط این موضوع بلکه مشارکت او در بازی از وقتی که وارد زمین شد خیلی مهم و بزرگ بود.


تاک اسپورت گزارش کرده که ممکن است لیونل مسی در رادار منچسترسیتی باشد. به نظر شما به لیگ جزیره می آید؟


هیچ نظری ندارم. این سوال به ما مربوط نمی شود اما اگر او به این کشور بیاید قطعا نکته مثبتی برای لیگ خواهد بود و همه فرصت لذت بردن از حضور و بازی او را خواهند داشت.


بازی ها پشت سر هم انجام می شوند و تقریبا هر شب کنفرانس خبری دارید. چگونه خود را سرحال نگه می دارید؟


تخت خوابم! هر وقت بتوانم می خوابم و استراحت می کنم. سعی می کنم که کمی شما را دست به سر کنم. بعضی وقت ها تلویزیون و فیلم می بینم. تازه یک سریال را تمام کردم اما متاسفانه چیزی که الان در تلویزیون می بینم بازی های لستر، تاتنهام و لیورپول است.


چه سریالی نگاه می کردید؟


سریال "چگونه از مجازات قتل فرار کنیم". سریال خوبی است. پیشنهاد می کنم ببینید.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 1 - 1 Leicester City

Emirates - Premier League

سه شنبه ۱۷ تیر - ۲۳:۴۵

منوی بازی
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال