کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول

کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول

مترجم:Moshtagh Laghaei 128

از آرتتا پرسیده شد که آیا به توماس پارتی علاقه دارد؟ او در جواب گفت:


نمی توانم درباره علاقه به بازیکنانی کخ در تیم ما نیستند صحبت کنم. ببخشید.


آرتتا درباره اینکه در نقل و انتقالات چه چیزهایی برای تقویت تیم لازم دارد گفت:


برنامه ام مشخص است. برای بازیکنانی که لازم دارم همچنین پست ها و تعادل ترکیبی که نیاز داریم تا با تیم های بزرگ لیگ رقابت کنیم، برنامه مشخصی دارم.


آرتتا درباره سالیبا هم صحبت کرد:


همانطور که می دانید هر دو باشگاه صحبت هایی داشته اند. در حال حاضر توافقی برای بازی کردن سالیبا در فینال جام حذفی صورت نگرفته است. نهابتا او بازیکن ماست و ما بهترین ها را برای او می خواهیم. میخواهیم از او حمایت کنیم . دوست داریم که موقع بازی برای ما در بهترین شرایطش باشد اما در این باره باشگاه ها باید تصمیم بگیرند.


آرتتا درباره احتمال خرید مدافع گفت:


پابلو و کالوم در حال حاضر تا پایان فصل در دسترس نیستند. 9 بازی تا آخر فصل داریم و اتفاقات زیادی ممکن است بیفتد. ویلیام در این فصل مشکلات زیادی به خاطر مصدومیت داشته بنابراین خیلی نمی شد روی او حساب کرد پس باید ببینیم که چه پیش می آید. در حال حاضر گزینه هایی خواهیم داشت. شرایط را بررسی خواهیم کرد تا ببینیم بهترین کار برای آینده باشگاه چیست اما فعلا ثبات لازم را نداریم.


آرتتا درباره فروش بازیکن برای ابنکه جا برای خرید بازیکن جدید باز شود گفت:


باز هم می گویم که مشخص نیست پنجره نقل و انتقالات چگونه خواهد بود. برنامه های مختلفی را بررسی خواهیم کرد تا ببینیم که چه کاری می توانیم بکنیم. همچنان ابهامات زیادی وجود دارد. اینکه چگونه فصل را تمام کنیم وضعیت مالی تیم را مشخص خواهد کرد پس باید کمی صبور باشیم و ببینیم چه پیش می آید.


در آخر آرتتا درباه کم خرج کردن باشگاه در نقل و انتقالات صحبت کرد:


چیز های مختلفی دیده ایم. نحوه عملکرد چلسی در حال حاضر با بقیه تیم ها متفاوت است. بایرن مونیخ هم خریدهای تهاجمی داشته بنابراین نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. اگر از من [درباره فروش بازیکن] بپرسید می گویم که مطمئن باشید ما تیمی نیستیم که بهترین بازیکن خود را بفروشیم تا ترکیب خود را تقویت کنیم.

لینک کوتاه لینک منبع

Wolverhampton 0 - 2 Arsenal

Molineux - Premier League

شنبه ۱۴ تیر - ۲۱:۰۰

منوی بازی
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال