کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم

کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم

مترجم:Moshtagh Laghaei 158

آرتتا درباره اینکه وولورهمپتون دیگر تیم غافلگیرکننده ای نیست، گفت:


فکر می کنم در چند سال گذشته آنها نشان داده اند که در بازی خود چقدر استوار هستند. بازیکنان و مربی این باشگاه هر سال همین گونه هستند. نحوه بازی آنها مشخص است و دقیقا می دانند که چه کار می خواهند بکنند. بازیکنانی را خریدند که دقیقا برای کاری که می خواهند بکنند لازم دارند. شکست دادن آنها سخت است.


آرتتا درباره چالش هاییکه وولورهمپتوت داشته می گوید:


مربی آنها محیط خوبی را برای بازیکنانش به وجود آورده است. آنها هدف بزرگی ندارتد اما با عملکرد و استوار بودن در مسیرشان مورد احترام دیگر تیم های لیگ جزیره قراررگرفته اند. خیلی خوب بازی می کنند و برنانه بازی مشخصی دارند. می دانند که چطور با خریف مقابله کنند. دفاع منسجمی دارند و در خط حمله استعداد های زیادی دارند که می توانند تیم خود را برنده میدان کنند. تیم پیچیده ای هستند.


آرتتا همچنین درباره رائول خیمنز و آداما ترائوره صحبت کرد:


این دو خیلی با هم هماهنگ هستند. در فهمیدن همدیگر همچنین حرکات و همکاریشان عالی هستند. آنها تهدید بزرگی خواهند بود. فکر می کنم رائول [خیمنز] خیلی خوب با زندگی در این کشور وفق پیدا کرده و خوب بازی می کند. دلیل این موضوع هم تیمی ها و ساختاری که مربی در تیم ایجاد کرده می باشد. آداما را از زمانی که در بارسا بود می شناسم. او بازیکنی است که می تواند قفل بازز را در هر لحظه ای باز کند.


از آرتتا پرسیده شد که آیا بزرگترین چالش در این بازی شکست خط دفاع وولورهمپتون است؟ او در پاسخ گفت:


بله. فکر می کنم تیم های زیادی در مقابل آنها با این چالش رو به رو بوده اند. آنها دفاعی خیلی قوی و با ساختار دارند و فضا برای حمله به آنها کم است. ما ببرای مقابله با آنهت برنامه داریم. باید بازیکنان درستی را در فضاهای درستی قرار دهیم تا م قعیت گل خلق کنیم و بازی را ببریم. البته آنها هم برای ضدحمله تلاش زیادی خواهند کرد و اگر به محوطه جریمه برسند بازیکنانشان مشکل ساز خواهند بود. به همین دلیل خیلی منسجم بازی می کنند. آنها تیمی هستند که کم گل می خورند و همیشه شانس بردن و حضور در بالای جدول لیگ را دارند.


در آخر آرتتا درباره آمادگی آداما ترائوره صحبت کرد:


پتانسیل او را دیده ام و میدانم که می تواند در جنبه های مختلف بازی خود پیشرفت کند. بعضی وقت ها غیر قابل مهار است. وقتی که هم تیمی هایش در زمان مناسب او را در موقعیت قرار دهند، دفاع کردن مقابل او سخت خواهد بود.او در حال حاضر بارها این موضوع را ثابت کرده است. هر بازیکن با استعدادی نمی تواند چنین کاری بکند.

لینک کوتاه لینک منبع

Wolverhampton 0 - 2 Arsenal

Molineux - Premier League

شنبه ۱۴ تیر - ۲۱:۰۰

منوی بازی
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال