GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
کیران تیرنی در آرسنال خواهد درخشید

کیران تیرنی در آرسنال خواهد درخشید

مترجم:Moshtagh Laghaei 42

تیرنی تابستان گذشته با 25 میلیون پوند از سلتیک به آرسنال آمد. این مدافع 22 ساله فقط 4 بازی در لیگ جزیره برای آرسنال انجام داده و هنوز موفق نشده زیر نظر آرتتا در تیم بازی کند. تیرنی در ماه دسامبر از ناحیه کتف مصدوم شد اما قبل از متوقف شدن بازی ها به طور کامل ریکاوری کرد. آرتتا افشا می کند که تیرنی را به مبارزه با مصدومیت و سختی های آن ترغیب کرده و معتقد است که با بازگشت به ترکیب تاثیر زیادی در تیم خواهد گذاشت. آرتتا در مصاحبه ای با ایان رایت برای آدیداس می گوید:


" خیلی مشتاقم که با تیرنی کار کنم و به او فرصت بازی بدهم. طرز فکر، تعهد و اراده او فوق‌العاده است.  به نظرم تیرنی در تیم ما خواهد درخشید. متاسفانه مصدومیت اجازه همکاری به ما نداده اما این هم بخشی از پروسه پیشرفت او می باشد. در طول حرفه فوتبال، هر بازیکنی دچار مصدومیت هایی خواهد شد. از کیران(تیرنی) خواستم با مصدومیتش مبارزه کند و از خودش بپرسد که چگونه می خواهد از پس این چالش بر بیاید."


" به او گفتم تو نمی توانی به خاطر مصدومیت خودت را سرزنش کنی. بله سطح انتظارات الان کمی بالاتر است اما باید با آن کنار بیایی. تو در باشگاهی بزرگ با انتظارات بالا بازی می کنی...این موضوع را درک کن. تو همه چیزی که برای موفقیت لازم است را داری. تو بهترین طرز فکری که یک بازیکن می تواند داشته باشد را داری. برو و فوتبالت را ادامه بده و از آن لذت ببر. همین!"


آرتتا همچنین درباره مشکلاتی که بعد از آمدن آرسنال داشت، می گوید:


"بالاخره سرمربی آرسنال شدم. در آن زمان امدن به باشگاه ساده نبود اما شما به یک کلمه کلیدی "انرژی" اشاره کردید. حس می کنم در تمرینات و زمین بازی بازیکنان انرژی کافی برای چنین تیم بزرگی را ندارند. قبلا در این تیم بوده ام و وخوش شانس هستم که توانستم برای این باشگاه بازی کنم بنابراین بازیکنان هم باید در ابتدای کار چنین حسی داشته باشند. ارتباط بین بازیکن ها کم شده بود و من می خواستم آنها را دوباره کنار هم قرار دهم. در ابتدا بازیکن ها باید درک کنند که چقد خوش شانس هستند در آرسنال بازی می کنند سپس باید بدانند دقیقا هدف ما چیست."

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو