یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس

یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس

مترجم:Moshtagh Laghaei 51

اتحادیه فوتبال انگلییس تاریخ موقتی برای انجام بازی های باقی مانده جام حذفی فصل جاری اعلام کرده است و انتظار می رود که فینال این رقابت ها روز یکم آگوست برگزار شود. روز پنجشنبه اعلام شد که لیگ جزیره از 17 ژوئن مجددا شروع خواهد شد همچنین با تایید دولت، زمان اولین بازی های آخر هفته از 19 تا 21 ژوئن تعیین شده است.


گفته می شود که جام حذفی هم ادامه پیدا می کند. بازی های دور یک چهارم نهایی 27 و 28 ژوئن همچنین بازی های نیمه نهایی در 18 و 19 جولای برگزار خواهند شد. قرعه کشی بازی های یک چهارم نهایی 9 مارس انجام شد اما به خاطر بحران کرونا این بازی ها به تعلیق در آمدند.


طبق این قرعه کشی، منچسترسیتی مهمان نیوکاسل و لسترسیتی میزبان چلسی خواهد بود همچنین شفیلد یونایتد با آرسنال بازی خواهد کرد و منچستریونایتد به مصاف نوریچ خواهد رفت. مارک بولینگهام مدیر اجرایی اتحادیه فوتبال انگلیس می گوید:


"جام حذفی بخشی جدایی ناپذیر از فوتبال انگلیس در حدود 150 سال اخیر بوده است و ما از مدیران اجرایی و باشگاه های لیگ جزیره به خاطر حمایتشان برای تعیین زمان بازی ها در این دوره بی سابقه تشکر می کنیم. مردم دوره سختی را گذرانده اند و با اینکه این یک قدم مثبت می باشد، زمان شروع مجدد بازی ها به انجام اقدامات امنیتی بستگی دارد. سلامت بازیکنان، کارکنان و هواداران همچنان اولویت ما می باشد."


لیگ جزیره روز 17 ژوئن با بازی منچسترسیتی و آرسنال شروع می شود و همه 92 بازی باقی مانده به صورت زنده پخش خواهند شد. بازی استون ویلا با شفیلد یونایتد دیگر بازی در شروع مجدد لیگ می باشد. این دو بازی تنها بازی های عقب مانده لیگ قبل از تعلیق فوتبال به خاطر بحران کرونا می باشند.


باشگاه های لیگ جزیره در جلسه روز پنجشنبه خود برای بحث درباره پروژه شروع مجدد برای ادامه بازی ها به توافق رسیدند. همه بازی ها پشت درهای بسته انجام خواهد شد. همچنین تایید شده که شبکه های بریتانیایی اسکای اسپورت، بی تی اسپورت، بی بی سی اسپورت و آمازون پرایم که حق پخش تلویزیونی بازی ها را دارند همه بازی های باقی مانده فصل را پخش خواهند کرد.


لیست زمان بندی کامل بازی ها هم مشخص شده است. بازی های آخر هفته از جمعه تا دوشنبه در 10 زمان متفاوت همچنین عصر های سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه برگزار خواهند شد. بنابراین هواداران هر روز هفته تا پایان فصل جاری می توانند بازی های فوتبال را تماشا کنند.


تعلیق موقت بازی های فوتبال از 13 مارس بعد از اینکه تست کرونای میکل آرتتا سرمربی آرسنال و کالوم هادسون اودوی وینگر چلسی مثبت از آب در آمد، صورت گرفت. 

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن