6 تیم لیگ جزیره با پروژه شروع مجدد مخالف هستند

6 تیم لیگ جزیره با پروژه شروع مجدد مخالف هستند

مترجم:Moshtagh Laghaei 255

بعد از این که در لیگ جزیره تصمیم گرفته شد تا بازی ها از ماه آینده ادامه پیدا کنند، 6 تیم با این کار مخالفت کرده اند. مدیران هر 20 باشگاه لیگ جزیره روز جمعه جلسه خواهند داشت تا برای انجام پروژه "شروع مجدد" رای گیری کنند. این گونه که به نظر می آید، 14 تیم موافق این پروژه و 6 تیم مخالف هستند. 


شش تیم مخالف با پروژه برایتون، وستهم، واتفورد، بورنموث، استون ویلا و نوریچ می باشند که درواقع شش تیم اخر جدول لیگ هستند و برای ماندن در لیگ و سقوط نکردن به دسته پایین تر مبارزه می کنند. برای تصویب پروژه، رای ها حداقل باید 14 به 6 باشد که با شرایط موجود به نظر می آید این پروژه انجام خواهد شد.


نیوکاسل، ساوتهمپتون، برنلی و کریستال پالاس به شدت با پروژه شروع مجدد موافق هستند همچنین شفیلد یونایتد و لستر هم از این پروژه حمایت کرده اند. مدیران وستهم و برایتون در ملا عام درباره پایان دادن به فصل جاری صحبت کرده بودند. وستهم و بورنموث جزو تیم های سقوط کننده در این فصل هستند و برایتون دو پله از آنها بالاتر است. 


یکی از مواردی که برایتون از آن شاکی است این موضوع می باشد که این تیم 5 بازی از 9 بازی باقی مانده را در خانه خود باید انجام دهد اما درصورت ادامه فصل، همه بازی ها در زمین بی طرف و پشت در های بسته انجام خواهد شد و اتحادیه فوتبال ورزشگاه ومبلی را برای اینکار پیشنهاد داده است. 


با این حال برایتون حس می کند مجبور است که امتیاز میزبانی را از دست بدهد چون برای بازی مقابل تیم های بزرگ ویژگی خوبی است و البته چهار بازی از بازی های باقی مانده برایتون با تیم های بزرگ لیگ است. همیشه نگرانی برای امنیت بازیکنان مخصوصا از طرف  کریستین پورسلو مدیر اجرایی استون ویلا ابراز شده است. 


لیگ جزیره برای حفظ امنیت در هر هفته از 100 نفر تست می گیرد و حالا تعداد کسانی که حق ورود به استادیوم ها را دارند از جمله بازیکنان، مربیان و کارمندان تیم ها محدود شده و تعداد تست ها به 300 نفر رسیده است. البته این مشکل را حل نمی کند چون بدون وجود واکسن برای این ویروس امکان ندارد به طور قطع سلامت کسی را تضمین کرد.


برای اجرای پروژه شروع مجدد، به اجازه دولت نیاز است. لیگ جزیره 24 ساعت قبل از اعلام قوانین جدید قرنطینه، جلسه خواهد داشت. قبل از رای گیری در این جلسه، به هر باشگاه این اجازه داده خواهد شد تا دیدگاه خود را بیان کند. اگر در این جلسه رای ها 14 به 6 باشد، فصل جاری از 12ام ماه جون مجددا شروع می شود.

لینک کوتاه لینک منبع