♦️ پیام مسوت اوزیل در مورد کنار گذاشته شدن از لیست آرسنال و حواشی اخیر

🔸 پیامی برای هواداران آرسنال دارم که نوشتن آن سخت است. از اینکه برای لیست لیگ برتر انتخاب نشدم واقعا ناراحت هستم. وقتی سال ۲۰۱۸ قرارداد خود را تمدید کردم، وفاداری خود را به باشگاه ثابت کردم و اینکه عاشق آرسنال هستم و اینکه این موضوع متقابل نبوده، ناراحت کننده است و فهمیده ام که وفاداری این روزها سخت شده است. همیشه سعی کرده ام هر هفته مثبت اندیش باشم و شاید به زودی دوباره بتوانم برگردم. به همین دلیل تاکنون ساکت مانده بودم.

🔸 قبل از کرونا، از پیشرفت زیر نظر مربی جدید آرتتا خیلی راضی بودم و ما نکات مثبت زیادی میدیدیم و عملکرد من هم واقعا خوب بود. اما دوباره اوضاع تغییر کرد و من دیگر اجازه نداشتم برای آرسنال بازی کنم. دیگر چه می توانم بگویم؟ لندن هنوز خانه من است و من دوستان خیلی خوبی در این تیم دارم و احساس میکنم ارتباط خوبی با هواداران دارم. مهم نیست چه می شود. من تمام تلاش خود را میکنم که شانس خود را پیدا کنم و نگذارم هشتمین فصلم در آرسنال اینگونه تمام شود.

🔸 به شما قول میدهم که این تصمیم سخت، ذهنیت مرا تغییر نمی دهد و من تا جایی که بتوانم به تمرین ادامه می دهم و هر زمانی لازم باشد برای عدالت و بر علیه اتفاقات غیرانسانی صدایم را بلند میکنم.

GunnersTrust
۱ ماه پیش